جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 519256 تاریخ : 1399/06/19-17:39:20
,5,
واحد اوره پتروشیمی لردگان وارد مدار تولید شد

واحد اوره پتروشیمی لردگان وارد مدار تولید شد

فاز سوم پتروشیمی لردگان به عنوان بزرگ ترین تولیدکننده اوره غرب کشور با ظرفیت تولید روزانه 3 هزار و 250 تن با اتکا به توان داخلی وارد مدار تولید شد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از شرکت گروه سرمایه گذاری ایرانیان (پترول)، محسن محمودی، مدیرعامل پتروشیمی اوره لردگان با اعلام این خبر اظهار کرد: با تلاش های شبانه روزی مدیریت و کارکنان این مجموعه، واحد اوره به عنوان فاز سوم این مجتمع به تولید رسید تا مجموع تولید کود اوره در بزرگ ترین مجتمع تولیدکننده اوره غرب کشور با ظرفیت تولید سالانه یک میلیون و 73 هزارتن اوره ثبت شود.

وی با اشاره به اینکه راه اندازی کامل این مجموعه در سه فاز تعریف شده بود که فاز نخست شامل واحدهای یوتیلیتی و واحدهای جانبی - که تمامی نیازهای اوره و آمونیاک را تولید می کنند - شهریورماه 1398 راه اندازی شد، افزود: واحد آمونیاک نیز به عنوان فاز دوم با ظرفیت 80 درصد اردیبهشت ماه 1399 در مدار تولید قرار گرفت و هم اکنون محصولات آن به فروش می رسد.

مدیرعامل پتروشیمی اوره لردگان با قدردانی از تلاش های صورت گرفته به منظور بهره برداری از این مجتمع گفت: روحیه بسیار خوبی در همه همکاران که هر یک به نوعی در تکمیل کردن این مجموعه نقش آفرینی کردند وجود داشت و توانستیم این پروژه را با 28 میلیون نفرساعت کار بدون حادثه برای بهره برداری آماده کنیم. ثبت این رکورد افتخاری برای صنعت پتروشیمی است و تأثیر تلاش همکاران این مجموعه در این منطقه محروم کشور به خوبی در رونق اقتصادی منطقه مشهود است.

محمودی اظهار کرد: از اینکه این پتروشیمی بدون وجود کارشناس خارجی و به دست متخصصان داخلی و نیروهای جوان ساخته شده احساس غرور می کنیم و این پیام بزرگی برای بخش صنعت است و نماد واقعی اقتصاد مقاومتی و باورهای داخلی است که می توان با تلاش و دوری از انفعال و سرگردانی، همت کرد و کارهای بزرگ انجام داد.

وی با اشاره به آثار مثبت این طرح برای توسعه اقتصادی منطقه تصریح کرد: با افتتاح این پتروشیمی 700 نفر به صورت مستقیم و 2 هزار نفر به صورت غیرمستقیم مشغول به کار خواهند شد که بیشتر آنها نیروهای بومی را شامل می شود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 168
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران