در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 517208 تاریخ : 1399/05/13-12:23:16
,10028,10029,
هیچ چیزی در مورد واکسن کرونا قطعی نیست

سخنگوی وزارت بهداشت:

هیچ چیزی در مورد واکسن کرونا قطعی نیست

سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: همان طور که هیچ چیز دیگری درباره ویروس کرونا قطعی نیست، ساخت واکسن آن نیز در ایران و سایر کشورها هنوز قطعی نشده، اما از سایر کشورها در این زمینه عقب نیستیم.

به گزارش بانک و صنعت، سیما سادات لاری درباره واکسن کرونا افزود: ساخت واکسن کرونا مراحل مختلفی دارد و در حال حاضر سوالات فراوانی در زمینه ساخت واکسن کرونا در جهان وجود دارد که هنوز پاسخ داده نشده است.

وی بیان کرد: میزان دانسته های ما در برابر نادانسته ها در زمینه کرونا بسیار ناچیز است. این ویروس یک پدیده جدید محسوب می شود و هر روز ممکن است یک رفتار جدید از آن گزارش شود.

معاون وزیر بهداشت ادامه داد: فعلا همه کشورها در حال تلاش برای ساخت واکسن کرونا هستند و هنوز به صورت قطعی به نتیجه نرسیده اند. البته ما با برخی از این کشورها مکاتباتی انجام داده ایم و تلاش می کنیم که همکاری های بین المللی برای ساخت واکسن را با توجه به زیرساخت های داخلی خود دنبال کنیم. در حال حاضر مهم این است که در زمینه ساخت واکسن کرونا از سایر کشورها عقب نیستیم و پابه پای آنها حرکت می کنیم.

سخنگوی وزارت بهداشت اظهار کرد: اکنون نمی توان به طور قطعی درباره واکسن کرونا چیزی گفت زیرا حتی مشخص نیست که این واکسن تا چه مدت زمانی می تواند ایمنی بدهد و آیا به طور مثال همانند واکسن آنفلوآنزا باید هر سال یک بار تمدید شود. بسیاری از این سوالات پاسخ داده نشده و این اصلا عجیب نیست. زیرا با یک بیماری نوپدید در سطح جهان مواجه هستیم.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 186
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران