در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 520296 تاریخ : 1399/07/07-10:45:05
,10028,
هوا خنک می شود

هوا خنک می شود

سازمان هواشناسی ضمن پیش بینی کاهش دما برای هوای پایتخت و اغلب مناطق کشور، از آغاز رگبار باران، رعد و برق و وزش باد شدید در بیش از 7 استان خبر داد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از سازمان هواشناسی، امروز در استان های مازندران، گلستان، گیلان، سمنان، شمال خراسان رضوی شاهد رگبار باران، رعد و برق و وزش باد خواهیم بود.

بر این اساس برخی مناطق تهران خصوصا شرق استان تهران نیز با رگبار باران، گاهی با رعد و برق و وزش باد شدید همراه خواهد بود.

سازمان هواشناسی برای امروز دوشنبه7 مهرماه، برای مناطق دور از ساحل (نواحی شرقی و مرکزی خزر) جوی متلاطم پیش بینی کرد.

روز سه شنبه دریای خزر آرام پیش بینی می شود. روز چهارشنبه در ساعت اولیه مناطق دور از ساحل ( شرق و مرکز ) نسبتا مواج و متلاطم پیش بینی می شود، این شرایط به تناوب تا روز جمعه ادامه خواهد داشت و ابتدا نواحی شرقی و مرکزی سپس سایر نواحی مناطق دور از ساحل متلاطم پیش بینی می شود.

آسمان تهران امروز قسمتی ابری به تدریج افزایش ابر و افزایش باد، همراه با کاهش دما و گاهی بارش باران پیش بینی می شود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 216
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران