صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 520200 تاریخ : 1399/07/05-17:38:46
,10028,
هوا از فردا در برخی استان ها پاییزی می شود

هوا از فردا در برخی استان ها پاییزی می شود

مدیرکل پیش بینی های و هشدارهای سریع سازمان هواشناسی از کاهش 8 تا 10 درجه ای دما در برخی استان های کشور و احتمال بارش رگباری باران و ورود خسارات به محصولات کشاورزی خبر داد.

به گزارش بانک و صنعت، صادق ضیائیان مدیرکل پیش بینی های و هشدارهای سریع سازمان هواشناسی به ورود یک سامانه بارشی جدید به کشور خبر داد و گفت: با ورود این سامانه از فردا باید، انتظار کاهش دمای محسوسی را طی هفته جاری در برخی استان ها داشته باشیم.

وی با بیان اینکه با ورود این سامانه اولین نشانه های پاییزی در کشور ظاهر خواهد شد، یادآور شد: ممکن است این سامانه خسارت هایی به محصولات کشاورزی وارد کند.
ضیاییان از کاهش 8 تا 10 درجه ای دما در استان های خراسان شمالی، گلستان، مازندران، گیلان، خراسان رضوی، خراسان جنوبی و سمنان خبر داد و در ادامه اعلام کرد: در این مدت همچنین شاهد کاهش 6 تا 8 درجه ای دما در استانهای قزوین، اردبیل، البرز، تهران، همدان، مرکزی، نیمه شرقی استان اصفهان، یزد، قم، شمال سیستان و بلوچستان و کردستان خواهیم بود.

وی گفت: انتظار می رود روند کاهش دما از روز یکشنبه تا روز چهارشنبه ادامه داشته باشد و بیشترین کاهش دما مربوط به روزهای سه شنبه تا روز چهارشنبه خواهد بود.
مدیرکل پیش بینی های سریع سازمان هواشناسی اعلام کرد: یکشنبه و دوشنبه استانهای گیلان، ارتفاعات تهران و سمنان همچنین استان های مازندران، گلستان، خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی شاهد بارش خواهند بود.

وی افزود: در استان هایی مثل مازندران، گلستان، خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی ممکن است شاهد رگبار باران باشیم که این رگبار به محصولات کشاورزی خسارت وارد خواهد کرد.

ضیائیان گفت: از روز یکشنبه و به صورت ویژه در روز دوشنبه ممکن است با توجه به کاهش دما در ارتفاعات خراسان رضوی و ارتفاعات البرز مرکزی شاهد بارش برف باشیم.
به گفته وی در شرق استان تهران و ارتفاعات استان تهران نیز احتمالاً روز دوشنبه برف ببارد.
ضیائیان خاطرنشان کرد برای شهر تهران نیست برخی از مدل های هواشناسی روز دوشنبه پیش بینی بارش داشته اند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 175
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران