در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 511955 تاریخ : 1399/02/11-13:19:40
,10028,10033,
هوای پایتخت پاک شد

هوای پایتخت پاک شد

کیفیت امروز هوای بیشتر مناطق پایتخت در شرایط پاک و قابل قبول قرار دارد و با توجه به افزایش ناپایداری جوی، پیش بینی می شود هوا در بیشتر مناطق در وضعیت مطلوب باقی بماند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، بنا بر پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، امروز (11 اردیبهشت ماه) با حاکمیت شرایط جوی مساعد طی ساعات گذشته و آسمان نیمه ابری، شاهد برقراری شرایط قابل قبول و پاک در بیشتر مناطق شهر تهران خواهیم بود.

افزایش ناپایداری جوی، رشد ابر و گاهی بارش پراکنده طی روز، شرایط را برای تجمع آلاینده ها محدود می کند و احتمال می رود کیفیت هوا در بیشتر مناطق در وضعیت مطلوب باقی بماند.

همچنین پیش بینی می شود در ساعات پایانی امروز (11 اردیبهشت ماه) با کاهش تندی باد به تدریج بر غلظت آلاینده ها افزوده شود و در پاره ای از مناطق پرتردد شاهد کاهش کیفیت هوا باشیم.

این شرایط جوی تا صبح فردا (12 اردیبهشت ماه) تداوم پیدا خواهد کرد و انباشت آلاینده ها از شب گذشته، سبب افزایش غلظت آلاینده ها و کاهش کیفیت هوا در بیشتر مناطق پایتخت خواهد شد.

طی روز افزایش تندی باد شرایط برای پراکندگی آلاینده ها و بهبود کیفیت هوا را فراهم خواهد کرد و انتظار می رود تا اواخر وقت فردا (12 اردیبهشت ماه) کیفیت هوای شهر تهران در محدوده قابل قبول قرار گیرد.

براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران میانگین کیفیت هوای پایتخت طی 24 ساعت گذشته 58 و هوا در شرایط قابل قبول (سالم) بود. این شاخص هم اکنون 49 و هوا در شرایط پاک است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 110
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران