بیمه آسیا ، تخفیف به مناسبت هفته دولت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 520379 تاریخ : 1399/07/08-10:35:56
,15,4,
هواوی در شرکت های فناوری چینی سرمایه گذاری می کند

هواوی در شرکت های فناوری چینی سرمایه گذاری می کند

هواوی مشغول سرمایه گذاری در شرکت های فناوری و تولید نیمه رسانای چینی است تا با محدودیت های آمریکا مقابله کند.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از رویترز، هواوی مشغول سرمایه گذاری در شرکت های تولید کننده نیمه رسانا و دیگر کسب و کارهای فناورانه چینی است و سعی دارد زنجیره تقاضای خود را در رویارویی با فشارهای دولت آمریکا تقویت کند.

شرکت «هابو اینوستمنت» که در آوریل 2019 میلادی توسط هواوی تاسیس شده، از آگوست سال گذشته تاکنون 17 قرارداد با شرکت های چینی بسته است.

بازوی سرمایه گذاری هواوی در واکنش به محدودیت های روزافزون آمریکا برای جلوگیری از دسترسی این شرکت چینی به تراشه های خارجی و ساخت نمونه مخصوص خود، این قراردادها را بسته است.

گائو پینگ یکی از مدیران هواوی در این باره می گوید:از آنجا که هواوی فقط یک شرکت است، ما از سرمایه گذاری و فناوری برای کمک به بالغ شدن شرکای زنجیره تأمین تجهیزات خود استفاده می کنیم.

تلاش های هواوی برای سرمایه گذاری با افزایش فعالیت های دولت چین در جهت ارتقای صنعت تولید نیمه رسانا همزمان شده است. در حال حاضر صنعت نیمه رسانا سازی آمریکا، کره جنوبی و تایوان از چین پیشرفته تر هستند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 181
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران