جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 445999 تاریخ : 1397/10/25-11:51:32
,17,
همکاری متعهدانه بخش های مختلف ،تنها راه  برون رفت از مشکلات اقتصادی است

رییس سازمان ملی استاندارد ایران:

همکاری متعهدانه بخش های مختلف ،تنها راه برون رفت از مشکلات اقتصادی است

پیروزبخت صبح امروز در جمع اعضای اتاق بازرگانی،صنایع ،معادن و کشاورزی تهران، خواستار همکاری بخش خصوصی برای ایجاد هم افزایی و رفع مشکلات تجاری در شرایط تحریم شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی سازمان استاندارد، پیروزبخت با اشاره به قانون تقویت و توسعه نظام استاندارد گفت: با همکاری اتاق بازرگانی ، انجمن ها و تشکل ها، نظام استاندارد سازی با رویکرد نوین پیاده سازی و اجرایی می شود.

رییس سازمان ملی استاندارد ایران با بیان اینکه، هدف ما تسهیل تجارت است اظهار داشت: برای افزایش سطح کیفی تولید کالا و صادرات، سازمان استاندارد همراه و همیار تولیدکنندگان است.

وی خطاب به تولیدکنندگان گفت: سازمان استاندارد مسئول ایمنی و کیفیت در جامعه است و با استفاده از روشهای نوین، سعی دارد در تعامل با صنعت و بخش خصوصی فرآیندها را برای تجارت تسهیل کند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 198
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران