زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 514913 تاریخ : 1399/04/04-11:25:17
,10025,
همکاری بیمه ملت و پادیوم

همکاری بیمه ملت و پادیوم

در راستای توسعه همکاری با استارتاپ ها بیمه ملت با عرضه وب سرویس های خود در بازارچه API پادیوم (API Market place)، امکانی را فراهم کرده است که متقاضیان دریافت وب سرویس های بیمه بتوانند با مراجعه به پادیوم از وب سرویس های آنلاین صدور بیمه ملت استفاده کنند.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بیمه ملت، در این همکاری که از 1 تیرماه آغاز شده است بیمه ملت با حضور در کمپین چراغ روشن پادیوم بیمه نامه حوادث انفرادی خود را همراه با پوشش کرونا به متقاضیان ارائه می کند. متقاضیان دریافت وب سرویس های بیمه ملت می توانند با مراجعه به وب سایت پادیوم به آدرس https://podium.ir و ورود به قسمت سرویس ها، پس از احراز هویت انجام شده توسط پادیوم APIهای صدور بیمه ملت را به آسانی به درون کسب و کار خود ببرند. در این کمپین استارتاپ ها می توانند از 200 بیمه نامه حوادث انفرادی به ارزش 500 هزار تومان به صورت رایگان بهره مند شوند.

بیمه ملت در سایه زیرساخت های فناوری اطلاعات پیشرفته خود با ارائه انواع وب سرویس های صدور و استعلام همواره در تلاش است تا فروش الکترونیک بیمه نامه ها را توسعه دهد. در همین راستا، بیمه ملت با راه اندازی پلتفرم ملت تِک به آدرس http://tech.melat.ir/ کلیه سرویس های بیمه ای خود را عرضه کرده است. اطلاع از آخرین وب سرویس های آنلاین صدور بیمه ملت از این طریق امکانپذیر است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 183
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران