تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 311583 تاریخ : 1396/09/28-12:21:19
,2,
همکاری با پست بانک ایران، افتخار بزرگی برای این شرکت است

مدیرعاملGRG Banking :

همکاری با پست بانک ایران، افتخار بزرگی برای این شرکت است

یدونگ لی مدیرعامل شرکتGRG Banking در مراسم بهره‌برداری از دوهزاروهفتصدمین دستگاه خودپرداز پست‌بانک‌ایران اظهار داشت: همکاری با این بانک افتخار بزرگی برای ماست و تلاش می‌کنیم با ارائه خدمات با کیفیت رضایت پست بانک را بیش از پیش جلب نمائیم.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی پست بانک ایران: وی در ادامه که همزمان با آغاز بیست‌و دومین سال فعالیت این بانک انجام شد تصریح کرد: تلاش می کنیم این همکاری‌ها گسترش یافته و پشتیبانی‌ خوبی از دستگاه‌های ATM واگذار شده در ایران داشته باشیم 

مدیرعاملGRG Banking در ادامه اظهارداشت: این شرکت با کشورهای مختلف منطقه همکاری دارد و ایران نیز یکی از کشورهای بزرگ منطقه است که با آنها همکاری داریم.
وی در مورد دستگاه‌های Chashless نیز عنوان کرد: این دستگاه‌ها در دنیا درحال توسعه است و مردم علاقه دارند به سمت استفاده از پول الکترونیکی حرکت ‌کنند و این دستگاه‌ها می‌تواند به این امر کمک نماید. البته این دستگاه‌ها هماهنگی خوبی با تلفن‌های عمومی دارد و می‌توان از آن به‌صورت چندجانبه استفاده کرد.
همچنین خسرو فرحی مدیرعامل پست بانک ایران در نشست با مدیرعاملGRG Banking به تشریح گستردگی شعب و خدمات پست بانک پرداخت و گفت:کیفیت دستگاه های مذکور در ارائه خدمات برای پست بانک یک اصل مهم است و همکاری این بانک با شرکت GRG Banking نیز براساس همین اصل است .
وی افزود: با توجه به اولویت خدمت رسانی به روستاییان و مناطق دورافتاده در پست بانک، این بانک از محصولاتی که نوآوری و برنامه ویژه ای برای این روستائیان داشته باشند استقبال می کند.
فرحی در پایان خواستار همکاری مدیرعامل شرکت مذکور درخصوص انتقال تکنولوژی و ساخت دستگاه های خودپرداز در ایران با شرکت های ایرانی شد.
گفتنی است: در این مراسم جمعی از مدیران پست بانک ایران و عابد آفتاب مدیرعامل شرکت ایران ارقام و جمعی از مدیران این شرکت حضور داشتند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 197
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران