تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 348252 تاریخ : 1397/02/16-10:58:49
,5,
همایش بزرگ ایمنی توزیع نیروی برق شیراز برگزار شد

همایش بزرگ ایمنی توزیع نیروی برق شیراز برگزار شد

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی توانیر، مدیرعامل این شرکت در ششمین همایش ایمنی این شرکت ضمن تبریک روز جهانی کارگر و نیمه شعبان و تشکر و قدردانی از یک سال تلاش و مجاهدت پرسنل پیمانکاری، در ارائه گزارشی مختصرگفت: از جمله فعالیت شاخص توزیع برق شیراز در حوزه نیروهای پیمانکاری ایجاد سایت تخصصی شبکه هوایی، تست و نصب لوازم اندزه گیری و کابل خود نگهدار با مشارکت سازمان فنی و حرفه ای استان فارس در مرکز شیراز و مرکز ارسنجان، صدور بیش از 1000 کارت صلاحیت ویژه کارگران پیمانکار است.

مهندس جلال زراعت پیشه با بیان اینکه طی یکسال گذشته همکاری و تعامل خوبی با سازمان فنی و حرفه ای داشته ایم گفت: در سال 96 میزان آموزش پرسنل پیمانکار در سازمان فنی و حرفه ای با اعتبار 200 میلیون تومان به بیش از 78 هزار نفر ساعت رسیده است.

وی همچنین کسب مقام برتر در مسابقات مهارت شغلی جنوب و جنوب غرب کشور و تربیت نیروی ماهر و متخصص جهت جذب در بازار کار با هزینه شرکت و تعداد خیلی بیشتر از نیاز شرکت را از دیگر اقدامات مهم شرکت در سال 96 عنوان کرد.

معاون بهره برداری شرکت توزیع نیروی برق شیراز نیز گفت: بالغ بر 79 درصد از کل نقاط خطرناک موجود در شبکه های توزیع برق شیراز رفع شده است و کل اعتبارات هزینه شده در بخش ایمن سازی شبکه و تاسیسات در سال 96 عددی بالغ بر 48 میلیارد و 700 میلیون ریال بوده است.

منصوری صبا با عنوان اینکه طی سال گذشته تعداد 17 هزار و 457 نقطه خطرناک در شبکه توزیع برق شناسایی و مشکلات خطر آفرین بالغ بر 13 هزار و 199 نقطه رفع شده است، گفت: اقدامات صورت گرفته در کاهش حوادث کارآمد بوده است و شیب آمار وفور و شدت حوادث به عنوان 2 شاخص اثر گذار در حوزه ایمنی، از سال 92 تاکنون نشان دهنده ی تاثیر اقدامات انجام شده نظیر برگزاری همایش ایمنی طی این سال ها بوده است.

مهندس محمدرضا منصوری صبا همچنین گفت: با رعایت مراحل چهارگانه اعمال خاموشی توسط برقکار، رعایت دستورالعمل های ایمنی، بررسی خطرات و شرایط محیط کار قبل از شروع بکار، رعایت نظم و آراستگی در محیط کار و سرپرستی مناسب و نظارت دقیق حین اجرا می توان از حوادث احتمالی پیشگیری کرد.

در این همایش دکتر همایونی (متخصص طب فیزیکی و بیماریهای اسکلتی و دکتر میرزایی عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی همدان) به عنوان کارشناس به تشریح عوامل خطرآفرین و راهکارهای ارتقاء ایمنی پرداختند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 147
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران