جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 519217 تاریخ : 1399/06/19-13:34:12
,6,
هفتمین قرعه کشی عرضه محصولات سایپا انجام شد

هفتمین قرعه کشی عرضه محصولات سایپا انجام شد

امروز (چهارشنبه) قرعه کشی هفتمین طرح عرضه محصولات سایپا در سال جاری با حضور نمایندگان دستگاه های نظارتی و رسانه ها انجام شد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از سایپا، در طرح پیش فروش مشارکت در تولید محصولات این گروه خودروسازی در مجموع 179 هزار و 605 نفر ثبت نام کرده بودند که از این تعداد 172 هزار و 801 نفر واجد شرایط حضور در قرعه کشی شدند.

در قرعه کشی امروز 40 هزار نفر طی قرعه کشی انتخاب شده و 40 هزار نفر نیز به عنوان رزرو انتخاب شدند تا در صورتی که منتخبان نتوانستند ثبت نام خود را تکمیل کنند، جایگزین شوند.

نکته حائز اهمیت در این طرح استقبال گسترده مشتریان از خودرو شاهین سایپا بود، به طوری که برای خرید این محصول 56 هزار و 359 متقاضی ثبت نام کردند که از این میان 54 هزار و 353 نفر حائز شرایط بودند. در این طرح هشت هزار شاهین برای تحویل به مشتریان در نظر گرفته شده بود.

در این طرح چهار هزار دستگاه خودرو کوییک.آر (دو رنگ) عرضه می شود که دو هزار دستگاه از آن با تریم قرمز خواهد بود. علاوه بر این چهار هزار و 500 دستگاه ساینا.اس، چهار هزار و 500 دستگاه کوییک معمولی، پنج هزار و 500 دستگاه ساینا معمولی، 6 هزار و 500 دستگاه تیبا، چهار هزار دستگاه تیبا2 و سه هزار دستگاه وانت 151 نیز عرضه می شود.

زمان تحویل این خودروها مهر، آبان و آذر سال آینده خواهد بود و متقاضیان برای ثبت نام می توانند از ساعت 10 صبح روز شنبه 15 تا سه شنبه 18 شهریورماه به آدرس اینترنتی فروش محصولات گروه خودروسازی سایپا به آدرس www.saipa.iranecar.com مراجعه کنند.

اسامی افراد منتخب در این طرح، پس از تایید نهادهای نظارتی و تخصیص به نمایندگی ها، ظهر فردا (پنجشنبه) اعلام خواهد شد. ضمن اینکه به منتخبین نیز با ارسال پیامک اطلاع رسانی خواهد شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 190
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران