در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 520209 تاریخ : 1399/07/06-09:21:36
,10028,
هشدار کاهش 6 تا 10 درجه ای دما در بیش از 10 استان کشور

از امروز آغاز می شود؛

هشدار کاهش 6 تا 10 درجه ای دما در بیش از 10 استان کشور

مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی نسبت به کاهش دمای بین 6 تا 10 درجه ای در بخش هایی از کشور که شامل بیش از 10 استان می شود از امروز یکشنبه تا روز چهارشنبه خبر داد.

به گزارش بانک و صنعت، صادق ضیاییان از نفوذ سامانه جدید به کشور خبر داد و گفت: عمده فعالیت این سامانه به شکل کاهش دمای محسوس در بخش هایی از کشور است.

وی گفت: بر این اساس از صبح امروز شاهد کاهش دمای 8 تا 10 درجه در استان های خراسان شمالی، گلستان، گیلان، مازندران، خراسان جنوبی و سمنان خواهیم بود.

مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی ادامه داد: هم چنین از امروز با کاهش دمای 6 تا 8 درجه ای در استان های اردبیل، زنجان، قزوین، البرز، تهران، همدان، مرکزی، نیمه شمالی استان اصفهان، یزد، قم، شمال سیستان و بلوچستان و کردستان هستیم.

وی گفت: بر اساس پیش بینی انجام شده کاهش دما از فردا شروع و تا روز چهارشنبه ادامه خواهد داشت.

به گفته ضیاییان بیشترین کاهش دما مربوط به روز سه شنبه و چهارشنبه صبح خواهد بود.

وی ادامه داد: طی فعالیت این سامانه در کشور انتظار داریم بارش ها از عصر یکشنبه آغاز و تا عصر روز دوشنبه در استان های گیلان، مازندران،گلستان، شمال سمنان، شمال خراسان رضوی، خراسان شمالی، ارتفاعات شمال استان تهران ادامه داشته باشد.

ضیاییان گفت: بر این اساس دمای هوای پایتخت طی روزهای اینده به 13 درجه خواهد رسید و خنک می شود و پاییز در بیشتر استان های کشور خود را نشان خواهد داد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 190
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران