صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 515193 تاریخ : 1399/04/11-13:12:31
,11,
هشدار سازمان هواپیمایی در خصوص بازگشت محدودیت های پروازی

هشدار سازمان هواپیمایی در خصوص بازگشت محدودیت های پروازی

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از تشدید نظارت ها و اقدامات پیشگیرانه به منظور اطمینان از اجرای صحیح مقررات و پروتکل های مصوب بهداشتی در بخش حمل ونقل هوایی خبر داد و گفت: در صورت مشاهده بی توجهی به مقررات، بازگشت محدودیت های پروازی در دستور کار است.

به گزارش بانک و صنعت، دوم تیر ماه بود که سازمان هواپیمایی نبست به عدم رعایت پروتکل های بهداشتی در پروازها هشدار داد و عنوان کرد که در صورت افزایش گزارش ها از نادیده گرفتن پروتکل های بهداشتی در پروازها، ناگزیر به بازگرداندن محدودیت های پروازی است.

سازمان هواپیمایی تاکید کرده است که در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا عدول از شیوه نامه سازمان، مسافران مراتب را از طریق کارت نظر سنجی به این سازمان اطلاع دهند.

امروز نیز مجددا رضا جعفرزاده سخنگوی سازمان هواپیمایی، اظهارداشت: سازمان هواپیمایی کشوری با عنایت به نقش حاکمیتی و نظارتی برای کمک به مهار انتشار بیماری COVID-19 و با توجه به اهمیت و در اولویت قرار داشتن سلامت مسافران، توسط بخش های نظارتی خود از جمله دفتر نظارت بر فرودگاهها، شرکت ها و موسسات هوانوردی، دفتر نظارت بر عملیات هوانوردی و دفتر عملیات پرواز به صورت مستمر بازرسی های لازم از تمامی بخش های فرودگاهی، هندلینگ و ... به عمل می آورد.

وی گفته است: سازمان هواپیمایی کشوری حسب وظیفه ذاتی خود موظف به نظارت بر اجرای پروتکل ها و دستورالعمل های ستاد مرکزی مبارزه با کرونا و ملزم به نظارت بر حسن انجام دستورالعمل هاست، ابتدا رعایت اصول بهداشتی همان گونه که در شیوه نامه کد 1900 آمده است را توصیه و در صورت مشاهده بی توجهی به مقررات و دستورالعمل ها نسبت به برخورد قانونی و بازگشت محدودیت های پروازی اقدام خواهد کرد.

جعفرزاده تصریح کرد: اهمال و بی توجهی شرکت های هواپیمایی، فرودگاهی، شرکت های خدمات زمینی، بار و مسافر، خدمات ویژه و همچنین سایر شرکت های فعال در امر پرواز، در رعایت مقررات و دستورالعمل های سازمان هواپیمایی کشوری و پروتکل های بهداشتی تدوین شده توسط این سازمان برخوردهای لازم را در پی خواهد داشت.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری خاطرنشان کرد: از آنجا که افزایش پروازها و رفع محدودیت ها می تواند تنها راهکار مقاومت ها در این شرایط سخت به شمار آید چنانچه شرط محوری این موضوع نادیده گرفته شود لطمه اقتصادی ناشی از آن غیرقابل جبران خواهد بود، بنابراین برای استمرار پروازهای داخلی و فراهم شدن زمینه های انجام پروازهای بین المللی نیاز به انجام پروازهای ایمن و سلامت مسافر و رعایت مقررات بهداشتی بی چون و چرای بهداشتی میسر نخواهد شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 181
طرح آرامش اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران