صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 520134 تاریخ : 1399/07/05-11:26:53
,15,
هشدار توئیتر در مورد نشت اطلاعات از رابط برنامه نویسی این سایت

هشدار توئیتر در مورد نشت اطلاعات از رابط برنامه نویسی این سایت

توئیتر هشدار داده که تنظیمات نادرست سرور پرتال توسعه دهندگان توئیتر به هکرها امکان می دهد از طریق مرورگرهای اینترنتی برای دسترسی به کلیدهای رابط کاربری برنامه نویسی آن اقدام کنند.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از زد دی نت، هکرها در صورت دسترسی به این کلیدها می توانند برای سرقت توکن های این پرتال و نیز اسرار برنامه نویسان و توسعه دهندگان توئیتر اقدام کنند.

توئیتر به توسعه دهندگان فعال در این پرتال به نشانی developer.twitter.com در مورد مشکل امنیتی مذکور که ممکن است به سرقت اطلاعات از حساب های کاربری آنها منجر شود، هشدار داده است.

سایت یادشده دارای امکاناتی برای استفاده توسعه دهندگان توئیتر است تا آنها اپلیکیشن های خود و کلیدهای رابط کاربری برنامه نویسی آنها را در توئیتر مدیریت کرده و به توکن ها و کلیدهای رمز حساب های توئیتر خود نیز دسترسی داشته باشند.

توئیتر به خصوص از افرادی که از رایانه های عمومی و مشترک برای دسترسی به developer.twitter.com استفاده می کنند خواسته تا اطلاعات خود را از روی آنها پاک کنند. چون داده های ذخیره شده بر روی کش این رایانه ها می تواند برای دسترسی به داده های خصوصی برنامه نویسان مورد سوءاستفاده قرار بگیرد. این شرکت می گوید مشکل یادشده را به تازگی برطرف کرده است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 174
طرح آرامش اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران