در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 511981 تاریخ : 1399/02/11-17:10:27
,11,
هشدار آبگرفتگی معابر با تشدید سامانه بارشی

هشدار آبگرفتگی معابر با تشدید سامانه بارشی

سازمان هواشناسی از تشدید سامانه بارشی و آبگرفتگی معابر در چند استان کشور خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از سازمان هواشناسی، بر اساس نقشه های همدیدی و آینده نگری این سازمان، در چهار روز آینده در اغلب مناطق کشور به جز سیستان و بلوچستان و شرق هرمزگان، شاهد آسمانی ابری، همراه با باران و رعد و برق و وزش باد شدید موقتی خواهیم بود.

این سازمان برای ارتفاعات سردسیر البرز مرکزی و زاگرس مرکزی بارش برف پیش بینی و اعلام کرد: امروز شدت بارش ها در شمال شرق کشور، استان های فارس، بوشهر، اصفهان، یزد، کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری و برخی نقاط کرمان خواهد بود.

امروز و فردا در استان های مرکزی، سمنان، قم، خراسان شمالی، خراسان رضوی، کرمان، یزد، اصفهان، فارس، بوشهر، شمال هرمزگان، کهگیلویه و بویراحمد، شرق خوزستان و چهارمحال و بختیاری، احتمال آبگرفتگی معابر، بالا آمدن آب رودخانه ها و برخورد صاعقه وجود دارد.

فردا (جمعه) بارندگی در اغلب مناطق کشور ادامه دارد و روز شنبه 13 اردیبهشت نیز بارش ها در اغلب شهرها غیر از استان هرمزگان، جنوب فارس و استان بوشهر، ادامه دارد.

این سازمان برای روز آینده، شدت بارش ها در شمال شرق، یزد، بوشهر، بخش هایی از فارس و استان کرمان را پیش بینی و اعلام کرد: در این مناطق، بارش ها به همراه وزش باد شدید و ریزش تگرگ در مناطق مستعد خواهد بود.

روز شنبه 13 اردیبهشت، با ورود سامانه بارشی جدید از شمال غرب، بارش ها در غرب و شمال غرب، سواحل مرکزی و غربی دریای خزر گسترش می یابد.

روز یکشنبه 14 اردیبهشت در اغلب مناطق کشور غیر از غرب و جنوب غرب، بارندگی ها ادامه دارد و سپس سامانه بارشی به تدریج از کشور خارج می شود؛ روز دوشنبه 15 اردیبهشت در اغلب مناطق جوی پایدار حاکم است.

سازمان هواشناسی، آسمان فردای پایتخت را کمی ابری همراه با وزش باد پیش بینی و اعلام کرد: بیشینه و کمینه دما فردا در تهران 24 و 14 درجه خواهد بود ...

امروز در تهران آسمان ابری، سرعت باد 11 کیلومتر بر ساعت و جهش باد جنوب غربی است، دید افقی امروز در پایتخت بیش از 10کیلومتر و نم نسبی 45 درصد است.

فردا (جمعه) بندرعباس با بیشینه دمای 36 درجه بالای صفر گرم ترین مناطق استان و شهرکرد با کمینه دمای 2 درجه بالای صفر خنک ترین مناطق استان خواهد بود.

این سازمان توصیه کرد مدیریت آب سدها در دستور کار باشد و اقدامات پیشگیرانه برای حفظ محصولات کشاورزی مورد توجه قرار گیرد. هموطنان نیز از تردد و توقف کنار رودخانه ها و آبراه ها، خودداری کنند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 129
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران