جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 517359 تاریخ : 1399/05/15-11:44:23
,15,
هدیه ویژه شرکت ملی پست به خبرنگاران سراسر کشور

مدیر روابط عمومی شرکت ملی پست اعلام کرد:

هدیه ویژه شرکت ملی پست به خبرنگاران سراسر کشور

مدیر روابط عمومی شرکت ملی پست گفت: خبرنگاران از 17 مردادماه تا یک هفته پس از آن می توانند از تخفیف ویژه ارسال مرسولات پستی استفاده کنند.

به گزارش بانک و صنعت، حسن عمیدی گفت: قصد داشتیم به مناسبت روز خبرنگار یک باجه مخصوص پستی برای خبرنگاران در نظر بگیریم، اما به دلایلی این اتفاق رخ نداد.

وی افزود: خبرنگاران می توانند با ارائه کارت خبرنگاری خود به تمام باجه های پستی سراسر کشور، خدمات مربوط به پست را با تخفیف بسیار ویژه دریافت کنند. این تخفیف از 17مرداد آغاز می شود و تا یک هفته ادامه دارد.

عمیدی افزود: برگزاری جشنواره پست و رسانه، دیگر اقدامی است که در راستای روز خبرنگار انجام خواهیم داد. در این جشنواره که زمان آن متعاقبا اعلام خواهد شد، اخبار تولید خبرنگاران در حوزه پست مورد بررسی قرار گرفته و به آن ها جوایزی اهدا می شود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 203
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران