در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 519096 تاریخ : 1399/06/17-19:04:35
,15,
هجدهمین اجلاس سالیانه  پارک فناوری پردیس برگزار شد

هجدهمین اجلاس سالیانه پارک فناوری پردیس برگزار شد

هجدهمین اجلاس سالیانه پارک فناوری پردیس، 17 شهریورماه با حضور «سورنا ستاری» معاون علمی و فناوری رئیس جمهور برگزار شد. در این مراسم از 4 محصول تولید شده توسط شرکت های عضو پارک رونمایی شد.

به گزارش بانک و صنعتبه نقل ازروابط عمومی پارک فناوی پردیس، هجدهمین اجلاس سالیانه پارک، عصر امروز با حضور «سورنا ستاری» معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، «سید محسن دهنوی» رئیس فراکسیون اقتصاد دانش بنیان مجلس شورای اسلامی، «مهدی صفاری نیا» رئیس پارک فناوری پردیس، مدیران عامل شرکت های پارک، مسئولان منطقه ای و اهالی رسانه برگزار شد. این مراسم به دلیل رعایت فاصله گذاری اجتماعی به صورت زنده از فضای مجازی نیز پخش شد.

«مهدی صفاری نیا» رئیس پارک فناوری پردیس به عنوان اولین سخنران این مراسم، گزارش عملکرد یک ساله پارک فناوری پردیس را ارائه کرد.

در هجدهمین اجلاس سالیانه پارک فناوری پردیس اتفاقی متفاوت رقم خورد. مدیران عامل شرکت های مستقر در پارک برنامه غافلگیر کننده ای برای قدردانی از «سورنا ستاری» معاون علمی فناوری رئیس جمهور به پاس تمام تلاش هایش در جهت ارتقا اقتصاد دانش ‎بنیان طراحی کرده بودند. در این بخش از برنامه چند تن از مدیران عامل شرکت های عضو پارک به ارائه سخنرانی در مورد سورنا ستاری و خدمات وی به زیست بوم فناوری و نوآوری کشور پرداختند.

«سورنا ستاری» معاون علمی و فناوری رییس جمهور، در سخنرانی خود ضمن ابراز تشکر و قدردانی از این مراسم تقدیر، از اهمیت ترویج فرهنگ کارآفرینی در کشور سخن گفت. وی همچنین به نقش مهم پارک فناوری پردیس در این زمینه اشاره کرد و اظهار داشت که با توجه به طرح های برنامه ریزی شده و مدل متفاوت توسعه ای پارک ، این مجموعه تبدیل به شهر فناوری پردیس خواهد شد.

«سید محسن دهنوی» نماینده مردم تهران و رئیس فراکسیون اقتصاد دانش بنیان مجلس شورای اسلامی دیگر سخنران این مراسم بود که در سخنان خود به نقش مهم پارک فناوری پردیس در زمینه رفع موانع قانونی حوزه فناوری و نوآوری اشاره کرد.

معرفی برگزیدگان «جشنواره برترین های پارک فناوری پردیس» و تقدیر از آنها، بخش بعدی هجدهمین اجلاس سالیانه پارک بود. در این جشنواره، عملکرد تمامی شرکت¬ های عضو پارک، طی سال 98 در چندین حوزه تخصصی سنجیده شده و از برگزیدگان تقدیر به عمل می آید. پارک فناوری پردیس امسال 8 شرکت را به عنوان شرکت های برگزیده، انتخاب و معرفی کرد. از میان این 8 برگزیده، 2 شرکت از شرکتهای مرکز رشد فناوری نخبگان و 6 شرکت از مستقرین در پارک هستند.

در اختتامیه این مراسم از 4 دستاورد جدید شرکت های عضو پارک با حضور شخصیت های برجسته و مدیران پارک رونمایی به عمل آمد و در نهایت مدعوین از نمایشگاه دستاوردهای شرکت های عضو پارک در مقابله با کرونا بازدید کردند.



ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 217
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران