تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 6502 تاریخ : 1391/07/10-13:55:15
,11,17,20,
هتل های هما به سازمان تامین اجتماعی واگذار شد

قیمت این هتل ها 645 میلیارد تومان برآورد شد

هتل های هما به سازمان تامین اجتماعی واگذار شد

بدهی دولت به تامین اجتماعی،

گروه هتل های هما در استان خراسان رضوی ظهر امروز- دوشنبه- در مراسمی با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جمعی از نمایندگان مجلس به سازمان تامین اجتماعی واگذار شد.

 

 
 

به گزارش خبرنگار ما، گروه هتل های هما به ارزش 645 میلیارد تومان در سراسر کشور به عنوان بخشی از بدهی های دولت به سازمان تامین اجتماعی واگذار شده است.

این گزارش می افزاید:هتل های هما در استان های خراسان رضوی، فارس و هرمزگان به تدریج به سازمان تامین اجتماعی واگذار می شود.

در مراسم امروز ˈعبدالرضا شیخ الاسلامیˈوزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و ˈسعید مرتضویˈ مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی به همراه جمعی از مدیران و اعضای هیات مدیره این سازمان و نمایندگان مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی، گروه هتل های هما در استان رضوی را تحویل گرفته و از مجموعه بخش ها و امکانات این بخش ها بازدید کردند.

هم چنین تعدادی از نمایندگان تشکل های کارگری، کارفرمایی و شورای اسلامی کار نیز مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی را در این مراسم همراهی کردندارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 200
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران