جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 520789 تاریخ : 1399/07/14-15:11:59
,17,4,
نیمی از شرکت های انگلیسی کاهش فروش داشته اند

در 3 ماهه سوم جاری میلادی؛

نیمی از شرکت های انگلیسی کاهش فروش داشته اند

تحقیق جدید اتاق بازرگانی انگلستان نشان داد که حدود نیمی از شرکت های انگلیسی گزارش داده اند که در سه ماهه سوم با کاهش فروش مواجه شده اند.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از شین هوا، تحقیق جدید اتاق بازرگانی انگلستان نشان داد که حدود نیمی از شرکت های انگلیسی گزارش داده اند که در سه ماهه سوم با کاهش فروش مواجه شده اند.

از 6?410 شرکت مورد بررسی بی بی سی، 43 درصد در سه ماهه سوم با کاهش فروش داخلی مواجه شده اند، این در حالی است که در سه ماهه قبلی این رقم 73 درصد گزارش شده بود. این نشان می دهد که روند ریکاوری اقتصادی انگلستان همچنان به کندی پیش می رود.

سورن تیرو، رئیس اقتصاددانان بی بی سی می گوید: تحقیقات جدید ما نشان می دهد شرایط اقتصادی کشور در سه ماهه سوم به شکل ناامیدکننده ای ضعیف باقی مانده است.

در این گزارش آمده است: از نظر جریان نقدینگی که یک شاخص کلیدی از سلامت شرکت ها است، 45 درصد از شرکت ها در سه ماهه سوم وضعیت بدتری را تجربه کرده اند. فعالیت های اقتصادی شرکت ها هنوز خیلی پایین تر از سطح قبل از پاندمی باقی مانده است و هیچ نشانه ای از ریکاوری سریع «V» شکل دیده نمی شود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 192
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران