از جیب آینده صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 348592 تاریخ : 1397/02/22-11:12:06
,16,22,
نیازمند گفتمان بیشتر حقوق شهروندی هستیم

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان:

نیازمند گفتمان بیشتر حقوق شهروندی هستیم

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با اشاره به این‌که بر حق برخورداری از حقوق اجتماعی کمتر توجه شده است، گفت: متأسفانه در حوزه حقوق شهروندی فاقد بنیان فکری و زیرساخت لازم هستیم.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان محمدرضا یوسفی، در همایش ارتباطات مردمی و حقوق شهروندی که به همت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان برگزار شد در ابتدا به خروج یک جانبه آمریکا از تعهدات برجام اشاره کرد و گفت: هیچ خللی در اراده و عزم مردم ایران که در همه عرصه‌ها با بصیرت و آگاهی وارد میدان شدند و حماسه‌های فراوانی آفریدند ندارد و ملت ایران پاسخ دندان‌شکنی به این موضوع می‌دهد.


وی در ادامه با اشاره به این‌که خوشبختانه جامعه ما با روندی در حال پیشرفت است که رعایت حقوق مردم یکی از اصول زندگی اجتماعی مردم محسوب شده و گام‌های جدیدی در این حوزه برداشته شده است، افزود: جامعه‌ای به پیشرفت و رستگاری نایل می‌آید که در آن حقوق افراد نسبت به یکدیگر، حقوق مردم نسبت به حاکمیت و حقوق حاکمیت نسبت به مردم رعایت شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با تأکید بر این‌که در ساختار دانش حقوق شهروندی متأسفانه به حقوق اجتماعی شهروندان آن‌گونه که باید پرداخته نشده است، تصریح کرد: گفتمان حقوق شهروندی به شکلی که باید محقق نشده است.

 وی با اشاره به این‌که بر حق برخورداری از حقوق اجتماعی کمتر توجه شده است، گفت: متأسفانه در حوزه حقوق شهروندی فاقد بنیان فکری و زیرساخت لازم هستیم.

یوسفی با بیان این‌که نیازمند گفتمان بیشتر حقوق شهروندی هستیم تا به حقوق اجتماعی خود برسیم، خاطرنشان کرد: اگر حقوق مدنی و اجتماعی و سیاسی را مطرح می‌کنیم باید بدانیم کارکرد حقوق شهروندی در این زمینه‌ها چیست؟ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 163
!تسهیلات شما آماده است اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران