تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 311651 تاریخ : 1396/09/28-15:37:42
,1,
نگهداری دارایی های مازاد برخلاف بخشنامه های بانک مرکزی است

نگهداری دارایی های مازاد برخلاف بخشنامه های بانک مرکزی است

معاون پشتیبانی و مهندسی بانک مهر اقتصاد در همایش مشترک روسای دوایر پشتیبانی و مهندسی و مالی اداره امور شعب استانها گفت: نگهداری داراییهای مازاد خلاف بخشنامه های بانک مرکزی بوده و بانک را دچار چالشهای متعدد می کند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک مهر اقتصاد، محمد اکبری  معاون پشتیبانی و مهندسی بانک در این نشست ضمن تاکید بر همراهی و هم افزایی مدیران استانها در راستای پیشبرد اهداف بانک، اقدامات آنها را در پالایش فعالیتهای بانک و نظم دهی به امور ستود.

وی اظهار داشت: بانک دارای ساختار سازمانی و معاونتهای مستقل و مجزاست اما باید به این نکته نیز توجه داشته باشیم که بانک مهر اقتصاد سازمانی یکپارچه است که در بازار رقابتی و پرهیاهوی فعلی در حال فعالیت می باشد لذا همه باید با همدلی و هم افزایی تلاش کنیم تا این سازمان از عهده مسئولیتهای پیچیده و سخت خود سربلند بیرون آید تا به یاری خداوند متعال انتظارات ذی نفعان برآورده شود.

معاون پشتیبانی و مهندسی در بخش دیگری از سخنان خود با تقدیر از همکاران معاونت مالی آن ها را افرادی پاکدست، ساعی و پر تلاش عنوان کرد و ابراز داشت: همفکری و همراهی مدیران و کارشناسان معاونتهای مالی و پشتیبانی در مقطع حساس کنونی موجب میشود تا وظایف محوله و مشترک بین این دو معاونت به نحو احسن انجام شود.

وی با تاکید بر عدم نگهداری هرگونه دارایی راکد در بانک، تصریح کرد: در دو سال گذشته سود مناسبی از محل فروش املاک و داراییهای مازاد عاید بانک شده در حالی که نگهداری از آنها بر خلاف بخشنامه های بانک مرکزی بوده و بانک را دچار چالشهای عدیده ای می کند.

اکبری پروژه فروش املاک در دو سال گذشته را با توجه به تعریف فرآیندها و دستورالعملهای جدید موفق دانست و خواستار همکاری و همراهی تمامی کارکنان بانک در اجرای این ماموریت خطیر شد.

وی معاونت پشتیبانی و مهندسی را مالک فرآیند معاملات در بانک دانست و خواستار همکاری مدیران معاونت مالی در راستای انجام وظایف محوله شد و گفت: افتتاح و بهره برداری از 46 ساختمان جدید، احداث پروژ هایی مانند مرکز آموزش بانک در شمال تهران، ساخت مرکز دیتا سنتر برای پیشگیری از آسیبها و خطرات بلایای طبیعی، احداث خزانه بانک و تجهیز مرکز بزرگ تفریحی اقامتی در شمال کشور از جمله اقدامات شاخص این معاونت در دو سال اخیر بوده است.

وی در پایان این نشست ضمن تشکر از همراهی تمامی روسای دوایر پشتیبانی و مالی استانها در سالهای گذشته از آنها خواست در مسیر رشد و تعالی روز افزون بانک گام بردارند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 194
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران