صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518331 تاریخ : 1399/06/03-16:38:53
,10028,
نوسان دمایی در نوار شمالی کشور تا پایان هفته

هواشناسی اعلام کرد

نوسان دمایی در نوار شمالی کشور تا پایان هفته

امروز و فردا دمای هوا در نوار شمالی کشور کاهش نسبی می یابد و از روز سه شنبه تا پایان هفته در نوار شمالی دمای هوا بین 4 تا 8 درجه سانتیگراد افزایش خواهد یافت.

به گزارش بانک و صنعت، براساس تحلیل آخرین نقشه های هواشناسی امروز در شمال غرب کشور بارش پراکنده رخ خواهد داد و در بعضی ساعات شاهد وزش باد و رعد و برق خواهیم بود، بارش در سواحل دریای خزر، خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی تا فردا ادامه دارد.

از امروز تا فردا به ویژه طی ساعات بعد ازظهر و اوایل شب در برخی مناطق کرمان، سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی و ارتفاعات هرمزگان رگبار باران همراه با رعد و برق و وزش باد شدید موقت دور از انتظار نیست.

این وضعیت روزهای چهارشنبه و پنجشنبه برای مناطقی از کرمان، سیستان و بلوچستان، جنوب شرق فارس و ارتفاعات هرمزگان پیش بینی می شود. روز جمعه در بیشتر نقاط کشور جوی پایدار خواهیم داشت.

امروز و فردا دمای هوا در نوار شمالی کشور کاهش نسبی می یابد و از روز سه شنبه تا پایان هفته در نوار شمالی دمای هوا بین 4 تا 8 درجه سانتیگراد افزایش خواهد یافت. طی امروز و فردا دریای خزر مواج است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 158
طرح آرامش اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران