در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 512846 تاریخ : 1399/02/25-10:50:24
,6,
نوسازی ناوگان حمل نقل سنگال با تاکسی های دو گانه سوز ایرانی

نوسازی ناوگان حمل نقل سنگال با تاکسی های دو گانه سوز ایرانی

در حال حاضر تعدادی سمند گاز سوز در سیستم حمل و نقل عمومی در فرودگاه داکار تردد می کند که با توجه به اقبال مشتریان به خودروهای دوگانه سوز ایرانی، دولت سنگال قصد تامین مالی برای توسعه و نوسازی ناوگان تاکسی رانی سنگال را دارد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از ایران خودرو، دولت سنگال برای بهره برداری از منابع گازی اکتشافی و تجاری سازی کاربردی آن قصد دارد با همکاری سنیران اتو (شرکت مشترک ایرانی– سنگالی) ناوگان حمل و نقل عمومی خود را مجهز به سیستم سوخت رسانی (CNG) کند.
براساس برنامه ریزی صورت گرفته در سال گذشته قرار بود تعدادی قطعات منفصله خودرو سمند از جمله سمند تاکسی به کشور سنگال صادر شود، اما به دلیل مشکلات بین المللی، عدم وجود روابط بانکی بین ایران و سنگال و سایر مشکلات، روند صادرات با مشکل مواجه شد. علیرغم مشکلات پیش رو، ارسال قطعات یدکی و تامین خدمات پس از فروش توسط شرکت سنیران اتو و ایران خودرو در سال گذشته ادامه داشت تا پشتیبانی مناسبی از خودروهای صادرشده، صورت گیرد.
شبکه امدادرسانی و تعمیرات سیار ایران خودرو توسط شرکت سنیران اتو در سه شهر اصلی سنگال راه اندازی و تکمیل و تجهیز خودروهای مونتاژی در این شرکت به سیستم گاز مایع و توسعه شبکه آن انجام شده است.
ایران خودرو با انتقال دانش فنی، صدور برخی ماشین آلات ساخت داخل و همچنین تامین سایر ماشین آلات از منابع خارجی اقدام به احداث خط تولید خودرو سمند با ظرفیت اسمی سالانه 10 هزار دستگاه در سنگال کرده است.
در سال های ابتدایی فعالیت سایت ایران خودرو در سنگال، بیش از 5. 22 میلیون دلار خودرو (بصورت CBU و SKD) و قطعات یدکی به سنگال صادر شد که وجوه آن به صورت نقدی و ال سی به شرکت ایران خودرو پرداخت شده است.
گروه صنعتی ایران خودرو به دنبال حفظ و توسعه بازار سنگال به ویژه توسه کسب و کار شرکت سنیران است و به همین منظور تدوین و اجرای برنامه جامع مشترک با طرف سنگالی را دنبال می کند.
یکی از تعهدات طرف سنگالی تامین برق مناسب برای سایت تولیدی بوده است که به منظور جلوگیری از آسیب به دستگاه ها و تجهیزات به دلیل نوسانات موجود، تامین برق مناسب در این کارخانه در دستور کار قرار دارد.
تمدید پروتکل میان دولت سنگال و شرکت سنیران اتو، توافق برای نوسازی ناوگان تاکسی رانی سنگال، توسعه و گسترش فعالیت های سنیران اتو براساس حمایت های مالی دولت سنگال و معافیت و مزایای مالیاتی نیز بخش دیگری از برنامه های ضروری ایران خودرو برای توسعه حضور در بازار سنگال است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 184
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران