تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 515917 تاریخ : 1399/04/24-10:28:44
,10025,
نوبت تبدیل تهدیدهای بیمه ای به فرصت ها فرا رسیده است

دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران:

نوبت تبدیل تهدیدهای بیمه ای به فرصت ها فرا رسیده است

تاثیر کرونا بر کسب و کارهای بیمه غیر قابل انکار است و باید تمام مساعی خود را به کار گیریم تا تهدیدها را به فرصت مبدل کنیم.

به گزارش بانک و صنعت، دکتر محمد کریمی که در جمع اصحاب رسانه سخن می گفت با اعلام این مطلب افزود: بررسی آثار مثبت و منفی کرونا در صنعت بیمه نیاز به بررسی همه جانبه دارد که این امر بدون دسترسی به آمار و ارقام قابل اتکا ممکن نخواهد بود.
دکتر سید محمد کریمی با اشاره به اهمیت فعالیت رسانه ها و روابط عمومی های صنعت بیمه خاطر نشان کرد: شناسایی نیاز بیمه گران و جذب آنان به سمت محصولات بیمه ای یک مسیر طولانی است که باید با تکیه بر تخصص و توانمندی رسانه ها و روابط عمومی ها با جدیت بیشتری دنبال شود.
وی افزود: در بحث فرهنگ سازی و تلاش برای افزایش ضریب نفوذ بیمه در جامعه، نقش کارگروه روابط عمومی پررنگ تر از سایر کارگروه های تخصصی سندیکای بیمه گران ایران به شمار می رود.
کریمی ضمن تشریح برنامه های سندیکای بیمه گران در مباحث فرهنگسازی بیمه ای به لزوم تغییر ابزارهای بیمه گری اشاره کرد و گفت: امروزه ادامه عملیات بیمه گری با استفاده از ابزار الکترونیکی و دیجیتالی یک انتخاب نیست بلکه یک ضرورت آشکار به شمار می رود.
وی به اهمیت تکمیل اطلاعات و آمار در صنعت بیمه نیز تاکید کرد و گفت: انتشار دقیق و به موقع آمارها توسط صنعت بیمه می تواند تحلیل درستی از شرایط صنعت بیمه را در دسترس سیاستگذاران این صنعت قرار دهد.
دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران، از حذف بیمه نامه های فیزیکی به عنوان گامی بلند برای تسهیل در امر بیمه گری یاد کرد و افزود: با برنامه ریزی دقیق در صنعت بیمه می توان جایگاه این صنعت را در نظام پولی و مالی کشور تثبیت کرد.
شایان ذکر است در این نشست سردبیران، خبرنگاران و مدیران رسانه و همچنین تنی چند از مدیران عامل صنعت بیمه نیز به طرح دیدگاه های خود پرداختند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 145
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران