همراه بانک تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 520586 تاریخ : 1399/07/12-10:35:38
,10028,
نوار شمالی کشور تا 10 درجه خنک می شود

کارشناس سازمان هواشناسی:

نوار شمالی کشور تا 10 درجه خنک می شود

کارشناس سازمان هواشناسی گفت: از فردا یکشنبه دمای هوا در نیمه شمالی کشور تا 10 درجه کاهش خواهد داشت.

به گزارش بانک و صنعت، فریبا گودرزی درباره وضعیت جوی حال حاضر کشور، گفت: از فردا یکشنبه13 مهر تا پایان هفته، دمای هوا در نوار شمالی کشور بین 5 تا 10 درجه کاهش خواهد داشت.

کارشناس سازمان هواشناسی ادامه داد: بر این اساس روز یکشنبه در برخی از مناطق شمال غرب، دامنه البرز مرکزی و شرق شاهد رعد و برق و در سواحل دریای خزر و شمال شرق کشور شاهد بارش به صورت پراکنده خواهیم بود.

به گفته گودرزی از اواخر یکشنبه تا سه شنبه بر شدت بارش ها در سواحل خزر و شمال غرب کشور افزوده می شود و در مناطقی از غرب کشور، مرکز، شمال شرق، دامنه های جنوبی البرز و همین طور ارتفاعات زاگرس مرکزی و شمالی بارش پراکنده و گاهی رعد و برق به همراه وزش باد رخ می دهد.

وی ادامه داد: از امروز بارش ها در شمال آذربایجان شرقی و شمال اردبیل همچنین سواحل خزر و دامنه های البرز به صورت پراکنده ادامه دارد.

به گفته گودرزی آسمان تهران امروز کمی ابری و در ساعت عصر به تدریج نیمه ابری پیش بینی می شود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 194
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران