تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 311859 تاریخ : 1396/10/01-14:35:17
,1,
نمی توان منکر عملکرد درخشان بانک شهر طی سال های اخیر شد

شهردار کلان شهر قزوین:

نمی توان منکر عملکرد درخشان بانک شهر طی سال های اخیر شد

شهردار کلان شهر قزوین با تاکید بر اینکه طی چند سال گذشته بسیاری از پروژه‌های عمرانی این کلانشهر تنها با حمایت‌های بانک شهر رونق گرفته است، گفت: در سال های پیش از تاسیس بانک شهر منابع شهرداری ها در اختیار بانک هایی قرار داشت که هیچگونه تهعدی نسبت به پیشرفت و توسعه شهرها نداشتند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک شهر، دکتر علی صفری با بیان اینکه به هیچ عنوان نمی توان منکر عملکرد موفق بانک شهر طی سالیان اخیر چه در شبکه بانکی و ارایه خدمات به روز به مشتریان و چه در ارایه تسهیلات به مدیریت شهری کلان شهرها شد، افزود: این بانک در سال هایی که شهرداری های شهرهای مختلف با رکود ساخت و ساز در شهرهای خود مواجه بودند؛ تکیه گاهی محکم در حمایت از اجرای پروژه های عمرانی توسط مدیریت شهرها بود.

وی خاطرنشان کرد: با وجود اینکه از سال 1393 تاکنون در دوران رکود اقتصادی به سر می بریم، اما شهرداری های کشور با عاملیت بانک شهر توانسته ، بسیاری از پروژه های شهری را در موعد مقرر افتتاح کند.

وی با اشاره به اینکه بانک شهر فرصت مغتنمی برای پیمانکاران شهرداری ها برای مشارکت در پروژه‌های شهرها فراهم کرد، تصریح کرد: اهمیت بانک شهر به عنوان یک بانک حامی شهروندان باید مورد توجه قرار گیرد.

شهردار قزوین با تاکید بر اینکه در 3 سال گذشته اقدامات شایسته ای در رابطه با توسعه و رونق خدمات در بسیاری از شهرها بواسطه حمایت های بانک شهر انجام شده است، ادامه داد: این بانک با هدف کمک‌رسانی به زیربناهای شهری تاسیس شده و اگر کمکی به شهرداری ها می‌شود برای رفاه و آسایش مردم شهر است؛ لذا همکاری ها می بایست ادامه داشته باشد.

وی افزود: شهرداری قزوین نیز مانند شهرداری تهران و سایر شهرداری‌های کلانشهرها، تعامل مناسبی با بانک شهر داشته و خواهد داشت.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 180
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران