تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 522827 تاریخ : 1399/09/04-17:49:14
,19,
نماینده قوه قضاییه در هیات نظارت بر مطبوعات: انتخابات در سلامت کامل برگزار شد

نماینده قوه قضاییه در هیات نظارت بر مطبوعات: انتخابات در سلامت کامل برگزار شد

نماینده قوه قضائیه در هیات نظارت بر مطبوعات با حضور در ستاد انتخابات هجدهمین دوره انتخاب نماینده مدیران مسئول گفت: با توجه به حضور مداوم کمیته 3 نفره ناظر، انتخابات در صحت و سلامت کامل برگزار شد.

به گزارش بانک و صنعتبه نقل از سامانه جامع رسانه های کشور، ناصر سراج، نماینده قوه قضائیه در هیات نظارت بر مطبوعات با اشاره به اینکه امسال سومین دوره انتخابات است که به صورت الکترونیکی برگزار می شود، گفت: در هیچ یک از دوره ها، مشکلی در روند برگزاری گزارش نشده است.

سراج به برخی شایعات و ابهامات اشاره و تصریح کرد: در مجموع این بیانیه ها، دلایل متقن و مستحکمی مبنی بر وجود شبهه در انتخابات نماینده مدیران مسئول نیافتم؛ اما چنانچه اظهارات آنان مستدل باشد قابل بررسی و پیگیری است.

او در پاسخ به این پرسش که چه توصیه ای برای نماینده منتخب مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات دارد، خاطرنشان کرد: انتظار این است که نماینده مدیران مسئول به صورت منظم در همه جلسات هیات، مشارکتی فعال داشته باشد و با توجه به اینکه وی نماینده مدیران مسئول رسانه ها است، موارد قانونی را به آنان یادآوری کند.

نماینده قوه قضائیه، وظیفه نماینده مدیران مسئول در هیات نظارت را بسیار سنگین تر از دیگر نمایندگان دانست و گفت: نماینده مدیران مسئول حقی فراتر از دیگر نمایندگان دارد و به تعبیری می توان گفت که او باید از حق «وتو» در این هیات برخوردار باشد.

سراج در ادامه ضمن قدردانی از عملکرد مطلوب رسانه ها در رعایت قوانین و مقررات، گفت: تقریبا می توان گفت که در دوره گذشته هیچ رایی مبنی بر لغو مجوز رسانه از سوی اعضای این هیات صادر نشده است.

او در همین رابطه گفت: به حمدالله همه رسانه ها از جمله رسانه های مکتوب، در عمل به قوانین و مقررات، به نحو مطلوبی عمل کرده اند.

قاضی سراج در پایان ضمن قدردانی از نماینده پیشین مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات گفت: جا دارد هم از طرف خودم و هم از طرف دیگر اعضای هیات، از آقای انتظامی به واسطه حضور مداوم و تلاش خستگی ناپذیر ایشان در حمایت از حقوق اصحاب رسانه تشکر کنم.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 195
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران