در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 512262 تاریخ : 1399/02/16-10:43:39
,11,
نمایشگاه حمل و نقل ریلی 99 برگزار می شود

نمایشگاه حمل و نقل ریلی 99 برگزار می شود

شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران اعلام کرده که تمامی رویدادهای تقویم نمایشگاهی سال 99 برگزار می شود.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، شرکت نمایشگاه های بین المللی با صدور بیانیه ای ادعای شرکت راه آهن مبنی بر برگزار نشدن نمایشگاه حمل و نقل ریلی را رد و اعلام کرد: تنها مرجع قانونی تصمیم گیر در حوزه برگزاری نمایشگاه های کشور وزارت صنعت، معدن و تجارت است.

در این بیانیه آمده است: شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران با رد ادعای شرکت راه آهن مبنی بر عدم برپایی نمایشگاه حمل و نقل ریلی 99 اعلام می دارد که تصمیم گیری در خصوص برگزاری این رویداد از حوزه اختیارات راه آهن خارج است و اظهار نظر این شرکت در این باره وجاهت قانونی ندارد.

در ادامه آمده که صلاحیت تصمیم گیری در خصوص برگزاری نمایشگاه های کشور بر عهده وزارت صنعت، معدن و تجارت است و صدور مجوز در این باره صرفا از سوی سازمان توسعه تجارت صورت می گیرد. همچنین شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران نیز وظیفه ایجاد زمینه برای برگزار کنندگان را بر عهده دارد.

این بیانیه تاکید دارد که سیاست اصلی وزارت صنعت، معدن و تجارت بنابر فرمایشات مقام معظم رهبری و دستور رئیس جمهوری رفع موانع بر سر راه تولید است تا جهش تولید در سال جاری باوجود بحران کرونا امکان پذیر باشد. در همین راستا نیز برگزاری نمایشگاه ها می تواند فرصت مناسبی برای افزایش رونق در بازار تولیدکنندگان فراهم کند.

براساس موارد یاد شده این شرکت بنا دارد تمامی رویدادهای تعیین شده در تقویم نمایشگاهی 99 را با رعایت پروتکل بهداشتی مورد تائید ستاد ملی کرونا برگزار کند و نمایشگاه حمل و نقل ریلی نیز از این قاعده مستثنی نیست.

پیش از از شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران در اطلاعیه ای اعلام کرده بود نمایشگاه بین المللی صنایع ریلی بدلیل شیوع بیماری کرونا امسال برگزار نخواهد شد.

در این اطلاعیه آمده بود: با توجه به ضرورت تلاش همگانی برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و لزوم پیروی از دستورالعمل های ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر ممنوعیت هرگونه تجمع و نیز به دلیل شرایط اقتصادی شرکت های خصوصی حمل و نقل ریلی، شرکت راه آهن در سال 99برنامه ای برای برگزاری «نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی و صنایع وابسته» در دستور کار ندارد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 186
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران