سازمان خصوصی سازی خانه پارسیان ، عبور از رمز عبور خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت یک سرویس خوب؛ سرآغاز پیروزی همراه بانک تمام عیار از خاک سرزمینم مهر تو قد کشیده آینده برای همه؛ انواع سپرده و تسهیلات نقش فناوری اطلاعات در تحقق افق 1404 ایران بیمه تجارت نو موسسه اعتباری کوثر
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
شماره: 420948 تاریخ : 1397/08/17-14:08:58
,15,
نمایشگاه‌های تخصصی؛ بستری برای انتقال تجربیات و نوآوری‌های بخش خصوصی

مدیرعامل شرکت فن‌آوران انیاک بیان کرد:

نمایشگاه‌های تخصصی؛ بستری برای انتقال تجربیات و نوآوری‌های بخش خصوصی

مدیرعامل شرکت فن‌آوران انیاک: برگزاری نمایشگاه‌های بانکداری و پرداخت نه تنها ضرورت دارد، بلکه مهم‌ترین بستری است که بخش خصوصی تجربیات، نوآوری‌ها، ایده‌ها و زیرساخت‌های مرتبط با فن‌آوری حال حاضر را ارائه و در اختیار متخصصان این امر قرار دهد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت ، علی محمد سرخوش افزود: با توجه به رشد فزاینده برگزاری نمایشگاه‌ها و تعدد آن در حوزه‌های مختلف، رویکردهای تخصصی‌تر می‌تواند مهم‌ترین شاخص یک نمایشگاه موفق به‌شمار رود؛ بدین ترتیب هم بازدیدکننده و هم شرکت‌کننده در نمایشگاه، حضوری هدفمندتر خواهد داشت.

 
وی ادامه داد: بنابراین، یک نمایشگاه تخصصی در حوزه بانکداری و پرداخت در صورت گرایش به سمت اختصاصی‌تر بودن و تمرکز بر حوزه تراکنش، نتیجه مطلوب‌تری خواهد داشت؛ برای مثال، معرفی محصولات و ابداعات بانکداری غیر تراکنشی، با وجود ارتباط تنگاتنگ آن با مقوله پرداخت، در حوزه دیگر بانکداری قابل عرضه و معرفی است که این به تخصصی‌تر شدن نمایشگاه کمک می‌کند.
 
مدیرعامل شرکت فن آوران انیاک، نقش بخش دولتی را در سیاستگذاری‌های کلان این حوزه برای تطبیق کسب و کار با فضای اقتصادی کشور و جهان مهم دانست و افزود:، اما برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی بهتر است همواره به بخش خصوصی سپرده شود.
 
سرخوش گفت: بهره‌مندی  از منابع سرمایه‌گذاری بخش خصوصی یکی از اصلی‌ترین راهکارهای توسعه اقتصادی است و به خوبی می‌تواند پاسخگوی نیازهای رو به رشد طرح‌ها و پروژه‌های نیازمند سرمایه گذاری وابسته باشد.
 
وی بیان کرد: شرکت فن‌آوران انیاک، با توجه به تجربه و حضور دیرین خود در عرصه تراکنش، ضمن رونمائی از محصولات و زیرساخت‌های مرتبط با این حوزه، نگاهی نوین و جذاب در حمایت از استارت‌آپ‌ها و همچنین شتابدهی به رشد و توسعه آنها داشته و استارت‌آپ‌های تراکنش‌محور را معرفی و به نمایش می‌گذارد.


ارسال به دوستان با استفاده از:
Memory usage: 213
رمزت رو فریاد بزن موسسه اعتباری ملل بیمه جامع مجتمع های مسکونی بیمه پارسیان اقشار جدید برخوردار از حمایت های تأمین اجتماعی بانک صنعت و معدن پست بانک ایران بانک خاورمیانه