صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 519641 تاریخ : 1399/06/26-17:14:31
,10025,
نماد”بپاس” بازگشایی شد؛ پر بازده ترین نماد بیمه ای بازار سرمایه با صف خرید روبرو شد

نماد”بپاس” بازگشایی شد؛ پر بازده ترین نماد بیمه ای بازار سرمایه با صف خرید روبرو شد

نماد شرکت بیمه پاسارگاد که از 12 شهریورماه برای افزایش سرمایه متوقف بود امروز ( 26 شهریورماه ) بازگشایی شد و با صف خرید روبرو شد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بیمه پاسارگاد، شرکت های بیمه حاضر در بازار سرمایه بطور میانگین از ابتدای سال جاری تا 23 شهریور ماه 155 درصد رشد قیمت سهام داشته اند که در بین این شرکت ها بیمه پاسارگاد با رشد 648 درصد، صدر این شرکت ها قرار دارد.

گفتنی است نوزده شرکت بیمه حاضر در بازار سرمایه از ابتدای سال جاری (سال 99) تا پایان تیرماه بطور میانگین 196 درصد قیمت سهام آن ها رشد داشته است و با اصلاح قیمت در بازار سرمایه قیمت سهام این شرکت ها هم بطور میانگین 41 درصد اصلاح شد.

بررسی قیمت سهام شرکت های بورسی و فرا بورسی صنعت بیمه نشان می دهد این شرکت ها تا پایان تیر ماه هم گام با رشد بازار سرمایه بطور میانگین 196 درصد قیمت سهام آن ها رشد داشته است و همزمان با اصلاح قیمت در بازار سرمایه این شرکت ها هم وارد فاز اصلاح قیمت شده اند و قیمت سهام آنها بطور میانگین 41 درصد کاهش داشته است.

براساس این گزارش این نوزده شرکت بیمه بطور میانگین از ابتدای سال جاری تا 23 شهریور ماه 155 درصد قیمت سهام آن ها افزایش داشته است در بین این شرکت ها بیمه پاسارگاد، آسیا و سامان بیشترین رشد قیمت سهام داشته اند البته آخرین قیمت سهام بیمه پاسارگاد مربوط 12شهریور ماه است.

بیمه پاسارگاد در بخش تولید حق بیمه هم در رتبه چهار شرکت های خصوصی بیمه قرار دارد و بیشترین سود خالص و سود انباشته را در سال گذشته در بین 27 شرکت بیمه فعال در صنعت بیمه کشور داشته است و همچنین در سطح یک توانگری مالی قرار دارد.

این شرکت بیمه قصد داد در سال جاری در دو مرحله سرمایه فعلی خود را 300 درصد از محل سود انباشته و دارایی های سرمایه ای افزایش دهد که در حال حاضر مراحل نخست آن که افزایش 100 درصدی است، انجام شده و در مرحله بعد افزایش سرمایه 200 درصد از محل سود انباشته و دارایی های سرمایه ای انجام خواهد شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 197
طرح آرامش اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران