زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 490334 تاریخ : 1398/06/11-13:54:30
,15,
نشست شورای اجرایی اتحادیه پستی آسیا و اقیانوسیه به ریاست ایران آغاز شد

نشست شورای اجرایی اتحادیه پستی آسیا و اقیانوسیه به ریاست ایران آغاز شد

نشست شورای اجرایی اتحادیه پستی آسیا و اقیانوسیه به ریاست جمهوری اسلامی ایران از امروز در توکیو آغاز شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست، در این اجلاس که نمایندگانی از 32 کشور حضور دارند، محمدمهدی بهرامی مدیر کل دفتر امور پست بین الملل به نمایندگی از کشورمان حاضر شده است.

اتحادیه پستی آسیا و اقیانوسیه (شامل کنگره و شورای اجرایی یا شورای عالی مدیران)، یکی از 17 اتحادیه منطقه ای است که در سال 1982 تشکیل شده و ایران در سال 1995 به عضویت آن درآمده است.

جمهوری اسلامی ایران دو بار در سالهای 2000 و 2017 به ترتیب میزبان هشتمین و دوازدهمین کنگره این اتحادیه بوده و به واسطه این میزبانی یکبار در فاصله سالهای 2001 تا 2004 و بار دیگر در فاصله سالهای 2018 تا 2021، ریاست شورای عالی مدیران را برعهده داشته است.

در این شورا شش کارگروه فنی مشغول فعالیت هستند که ایران در پنج کارگروه عضویت دارد.

این دور از نشست شورای اجرایی اتحادیه پستی آسیا و اقیانوسیه از امروز تا ششم سپتامبر (11 تا 15  شهریور) به مدت پنج روز در شهر توکیو ژاپن برگزار می شود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 205
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران