در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 522664 تاریخ : 1399/08/21-13:08:56
,10027,
نشان ویژه توسعه فرهنگ بیمه به بیمه مرکزی رسید

نشان ویژه توسعه فرهنگ بیمه به بیمه مرکزی رسید

نشان ویژه توسعه فرهنگ بیمه در شانزدهمین سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی و هفدهمین جشنوره روابط عمومی ایران به پاس توجه ویژه به توسعه فرهنگ بیمه و اهتمام، تلاش های ارزشمند و قابل تقدیر به اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی اعطا شد.

به گزارش بانک و صنعت، در این برنامه که صبح امروز و با رعایت فاصله گذاری فیزیکی به صورت مجازی و آنلاین با حضور فیزیکی اندکی از شرکت کنندگان برگزار شد، نشان توسعه فرهنگ بیمه به دلیل اجرای برنامه های متنوعی چون آموزش مفاهیم بیمه ای به کودکان؛گنجاندن مفاهیم بیمه ای در کتاب های درسی؛ تهیه، تدوین و اجرای کمپین های مختلف فرهنگی-تبلیغاتی؛ برگزاری رویدادهای متنوع بیمه ای؛ تهیه و انتشار کتاب های بیمه ای در سه سطح بیمه برای همه، بیمه برای کارشناسان و بیمه برای کودکان و... به بیمه مرکزی اهدا شد.
شانزدهمین سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی در روز 21 آبان با ارائه پیام آنلاین خانم اسوتلانا استاوروا، رییس هیات مدیره «انجمن بین المللی روابط عمومی (IPRA)» و سخنرانی دکتر سیماسادات لاری سخنگوی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و هوشمند سفیدی دبیر کل سمپوزیوم برگزار شد.
در این سمپوزیوم که با محوریت تاثیر کرونا ویروس بر ساختار روابط عمومی ها برگزار می شود، سخنرانان و صاحب نظران ایرانی و بین المللی به صورت آنلاین به ارایه مطالب و آخرین یافته های علمی در خصوص روابط عمومی می پردازند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 180
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران