در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 521328 تاریخ : 1399/07/23-14:46:46
,1,
«نشان عالی مدیر سال» به بانک صادرات ایران رسید

در پنجمین اجلاس سراسری با حضور مقامات و مسئولان دولتی؛

«نشان عالی مدیر سال» به بانک صادرات ایران رسید

«نشان عالی مدیر سال» در پنجمین اجلاس سراسری با حضور عیسی کلانتری معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان محیط زیست، علی اصغر مونسان وزیر میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی، داود دانش جعفری عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، معاونان وزرا، مدیران عامل بانک ها و فعالان اقتصادی و صاحبان کسب و کار به بانک صادرات ایران اعطا شد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، در این اجلاس، نائب رئیس هیئت مدیره بانک صادرات ایران با برشمردن موانع و مشکلات تامین مالی واحدهای تولیدی کشور به تشریح طرح ها و راهکارهای بانک صادرات ایران در حمایت از تولید و قابلیت های طرح های طراوت «تولید» و «توسعه» پرداخت و برای کمک به واحدهای تولیدی کشور اعلام آمادگی کرد.

امیر یوسفیان با بیان اینکه بانک صادرات ایران به دنبال احیای فروش اعتباری با استفاده از اعتبارات اسنادی ریالی است، اظهار کرد: طرح های طروت «تولید» و «توسعه» بانک صادرات ایران برای کالاهای مختلف و طرح های و پروژه های توسعه ای قابل استفاده است.
وی افزود: تحریم ها موجب شد تا استفاده از اعتبارات اسنادی ارزی برای تولیدکننده های داخلی غیرممکن شود. افزایش تورم نیز به کاهش شدید و از بین رفتن فروش نسیه و اعتباری در بین فعالان اقتصادی و صنعتی کشور دامن زد و به همین دلیل، نیاز به سرمایه در گردش در واحدهای تولیدی افزایش حداقل 100 درصدی یافته و این در حالی است که منابع نظام بانکی در سال گذشته تنها 40 درصد رشد کرده و برای رفع این نگرانی ها، بانک صادرات ایران از ابتدای سال 98 طرح طراوت را برای حل این مشکل با هدف کاهش هزینه تولید، افزایش قدرت اعطای تسهیلات در نظام بانکی و کمک به تداوم و استمرار تولید ارائه کرد که سال گذشته، 20 هزار میلیارد تومان در قالب طرح طراوت سرمایه در گردش برای واحدهای تولیدی تامین شده است.
نائب رئیس هیئت مدیره بانک صادرات ایران تاکید کرد: در تلاش هستیم تا با استفاده از توسعه اعتبارات اسنادی ریالی تاب آوری فعالان اقتصادی و واحدهای تولیدی در برابر شرایط دشوار زودگذر افزایش یابد.


ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 204
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران