در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 510696 تاریخ : 1399/01/24-11:57:02
,2,
«نشان بانک»، دستیار اقتصادی مشتریان بانک ملی ایران

«نشان بانک»، دستیار اقتصادی مشتریان بانک ملی ایران

مشتریان بانک ملی ایران می توانند بخشی از نیازهای بانکی و اقتصادی خود را از طریق «نشان بانک» برطرف کنند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، این ابزار که بر روی اپلیکیشن آپ قابل استفاده است بسیاری از خدمات بانکی روزمره را به صورت آنلاین در اختیار مشتریان قرار می دهد.
استعلام شناسه شبا حساب های بانک ملی ایران با وارد کردن شماره حساب، دریافت صورتحساب کارت، دریافت مانده کارت، اعلام مفقودی کارت و کارت به کارت، از جمله عملیات های بانکی است که بر روی «نشان بانک» قابل انجام است.
در این ابزار می توان شعب بانک ملی ایران را بر اساس منطقه جغرافیایی مورد نظر، به راحتی جست و جو کرد. همچنین اطلاعات مربوط به تسهیلات دریافتی توسط مشتری در «نشان پرداخت» قابل دسترسی است.
یکی دیگر از بخش های پر مخاطب نشان پرداخت، «نرخ آنلاین ارز» است که به صورت لحظه ای قیمت خرید و فروش تعدادی ارزهای جهانروا را ارائه می دهد.
«نشان بانک» همچنین در بخش «افتتاح حساب» همه حساب های بانکی کاربر در بانک ملی ایران را به نمایش می گذارد. در آینده نزدیک خدمات تازه ای مانند افتتاح حساب جدید، خدمات انتقال وجه حسابی و خدمات چک به این ابزار افزوده خواهد شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 181
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران