صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518547 تاریخ : 1399/06/06-15:01:10
,10028,
نسبت به مدت مشابه سال قبل 80 درصد مردم به مسافرت رفتند

سردار هادیانفر:

نسبت به مدت مشابه سال قبل 80 درصد مردم به مسافرت رفتند

رئیس پلیس راهور ناجا گفت: در واقع نسبت به سال گذشته در 5 شهریور که کرونا در کشور نبوده است بیش از 80 درصد مردم سفر کرده اند.

به گزارش بانک و صنعت، سردار سید کمال هادیانفر رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی کشور در خصوص وضعیت ترافیکی جاده های کشور در آستانه 3 روز تعطیلات پیش رو گفت: علیرغم تأکید مسؤولان برای پرهیز از سفرهای غیرضروری از روز سه شنبه شاهد افزایش سفر بوده ایم.

وی به رصد دوربین های سطح جاده های کشور اشاره کرد و گفت: در محورهای شمالی کشور نظیر چالوس، هراز و فیروزکوه شاهد ترافیک های پرحجم هستیم.

رئیس پلیس راهور ناجا گفت: در واقع نسبت به سال گذشته در 5 شهریور که کرونا در کشور نبوده است بیش از 80 درصد مردم سفر کرده اند و کمتر از 6 درصد کاهش سفرها را شاهدیم.

سردار هادیانفر افزود: در همین لحظه در محور تهران به چالوس در 6 نقطه ترافیک به صورت سنگین در جریان است و در محور هراز و فیروزکوه هم شاهد ترافیک هستیم.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 202
نحستین ، بزرگترین شد محله ویلایی پرنیان اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران