جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518710 تاریخ : 1399/06/11-13:49:38
,1,
نرم افزار تولید رمز یک بارمصرف اینترنت بانک کارآفرین معرفی شد

نرم افزار تولید رمز یک بارمصرف اینترنت بانک کارآفرین معرفی شد

بانک کارآفرین در راستای ارتقای امنیت کاربران خدمات مالی سامانه اینترنت بانک، از سامانه تولید رمز یک بارمصرف رونمایی کرد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک کارآفرین، با نصب و راه اندازی این نرم افزار، کاربران خدمات مالی سامانه اینترنت بانک می توانند بدون نیاز به دستگاه توکن سخت افزاری، اقدام به دریافت رمز یک بارمصرف نمایند.

کاربران سامانه بانکداری اینترنتی این بانک، در صورت تمایل می توانند به هر یک از روش های حضوری (مراجعه به شعبه) و یا غیرحضوری (از طریق اینترنت بانک)، نسبت به فعال سازی نرم افزار رمزآفرین و استفاده از آن اقدام نمایند.

بر اساس این گزارش، مشتریانی که تاکنون نسبت به فعالسازی خدمات مالی در اینترنت بانک اقدام ننموده اند، کماکان می توانند با استفاده از رمز ثابت به سامانه اینترنت بانک خود ورود نمایند.

همچنین مشتریان جدید سامانه اینترنت بانک باید با مراجعه به شعبه نسبت به دریافت خدمات سامانه اینترنت بانک و همچنین فعالسازی توکن نرم افزاری اقدام نمایند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سامانه رمزآفرین، با مرکز تماس بانک کارآفرین به شماره 23350 تماس حاصل نمایید.

اطلاعات بیشتر در خصوص سامانه رمزآفرینارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 230
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران