تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 520124 تاریخ : 1399/07/02-21:23:53
,1,
نخستین واحد مستقل ارزی بانک کارآفرین راه اندازی شد

نخستین واحد مستقل ارزی بانک کارآفرین راه اندازی شد

نخستین واحد مستقل ارزی بانک کارآفرین در مراسمی با حضور مدیرعامل و جمعی از مدیران ارشد این بانک راه اندازی شد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک کارآفرین، دکتر محمدرضا فرزین مدیرعامل این بانک در آیین افتتاح نخستین واحد مستقل ارزی با تاکید بر استراتژی بانک کارآفرین مبنی بر تمرکززدایی از فعالیت های ارزی و بین المللی خاطرنشان کرد: با توجه به رویکرد جدید مبنی بر توسعه فعالیت های ارزی و بین المللی و گسترش مبادلات بانکی با بانک های بزرگ جهان، خوشبختانه در بخش ارزی و بین المللی کارنامه درخشان و موفقیت آمیزی داشته ایم و یکی از نقاط قوت بانک کارآفرین از ابتدای تأسیس تاکنون ارائه خدمات ارزی متنوع در کوتاهترین زمان ممکن به مشتریان است.

وی همچنین افزود: به همین دلیل و با برنامه ریزی های جدید، راه اندازی واحدهای مستقل ارزی در دستور کار بانک کارآفرین قرار گرفت تا مشتریان بتوانند با سهولت بیشتری خدمات ارزی را دریافت کنند. واحد ارزی پل رومی به عنوان اولین واحد ارزی مستقل با همت و پشتکار مدیریت امور بین الملل آغاز به کار کرده و تمامی شعب شهرستان ها و دوازده شعبه در شهر تهران که در مجاورت این واحد قرار دارند، خدمات ارزی مورد نیاز خود را از این واحد دریافت خواهند کرد.

وی همچنین افزود: با برنامه ریزی های صورت گرفته، در آینده نزدیک چهار واحد مستقل ارزی دیگر در مناطق جغرافیایی مختلف تهران راه اندازی خواهند شد تا مشتریان و هموطنان بتوانند خدمات ارزی و بین المللی مورد نیاز خود را دریافت کنند.

فرزین همچنین تاکید کرد: توسعه بانکداری شرکتی، بانکداری سرمایه گذاری و بانکداری تجاری و شخصی از خدمات جدید بانک کارآفرین است و اغلب مشتریان شرکتی تمایل دارند خدمات ریالی و ارزی مورد نیاز خود را به طور همزمان دریافت کنند. بنابراین ضرورت دارد نیازهای مشتریان به ویژه مشتریان بزرگ خود را در بخش ارزی تأمین کنیم.

وی در بخش دیگری از سخنانش افزود: بر همین اساس نیاز به ارائه خدمات متنوع در بخش ارزی و بین المللی به مشتریان بیش از گذشته وجود دارد تا بانک کارآفرین سهم ارزنده و مطلوب خود را در صنعت بانکداری کشور کسب کند.

مدیرعامل بانک کارآفرین همچنین افزود: خوشبختانه قابلیت ها و توانمندی های همکاران در بخش ارزی بانک به گونه ای است که قادر هستند به مشتریان بزرگ حقوقی و شرکتی خدمات مناسب ارائه دهند.
بر اساس این گزارش واحد پل رومی به عنوان اولین واحد ارزی مستقل بانک کارآفرین در شمال تهران، تمامی خدمات مربوط به گشایش اعتبار اسنادی، افتتاح حساب ارزی، حوالجات ارزی، صدور بروات اسنادی و.... را به متقاضیان ارائه خواهد کرد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 145
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران