در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 519065 تاریخ : 1399/06/17-11:18:26
,15,10028,
نخستین جشنواره پست و رسانه برگزار می شود

نخستین جشنواره پست و رسانه برگزار می شود

مدیر کل دفتر ارتباطات و امور بین الملل شرکت ملی پست از برگزاری نخستین جشنواره پست و رسانه در آستانه روز جهانی پست (17 مهر) خبر داد.

به گزارش بانک و صنعتبه نقل ازروابط عمومی شرکت ملی پست، حسن عمیدی افزود: مصمم هستیم در جشنواره پست و رسانه با بررسی آثار تولیدی خبرنگاران شامل خبر، مصاحبه، گزارش و یادداشت چه به صورت مکتوب یا تصویری و انتخاب آثار برتر، از زحمات فعالان رسانه ای قدردانی کنیم.

وی با تاکید بر اهمیت ارتباط متقابل دستگاه های خدمات رسان و رسانه ها، اظهار داشت: قدردانی از تلاش های خبرنگاران و فعالان رسانه ای در مطبوعات، خبرگزاری ها، شبکه های رادیویی و تلویزیونی و شبکه های اجتماعی که در انتشار اخبار و اطلاعات مربوط به پست تلاش می کنند، از اهداف اصلی برگزاری این جشنواره است.

عمیدی با اشاره به اینکه اخبار و گزارش های تولیدی می بایست حول محورهای نقش پست در رفاه اجتماعی و سلامت عمومی، نقش پست در رونق تجارت الکترونیک و توسعه کسب و کارهای مبتنی بر آن و نقش خدمات پست در توسعه فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی باشد، افزود: پس از بررسی آثار دریافت شده، به سه اثر برتر جوایز ارزنده ای اعطا خواهد شد.

مدیر کل دفتر ارتباطات و امور بین الملل تصریح کرد: خبرنگاران و فعالان رسانه ای می توانند سه اثر تولید شده خود در موضوعات یاد شده از تاریخ 17 مهر 1398 تا یک مهر 1399 را با ذکر نام رسانه و مشخصات فردی، به منظور شرکت در این جشنواره و داوری آثار منتخب، به پست الکترونیکی روابط عمومی شرکت ملی پست به آدرس pr@post. ir ارسال کنند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 221
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران