تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 348262 تاریخ : 1397/02/16-09:18:33
,10026,
نحوه بازنشستگی پیش از موعد پرستاران

مدیر کل امور فنی مستمری های سازمان تامین اجتماعی تشریح کرد:

نحوه بازنشستگی پیش از موعد پرستاران

مدیر کل امور فنی مستمری های سازمان تامین اجتماعی نحوه بازنشستگی پیش از موعد پرستاران را با توجه به موضوع مشاغل سخت وزیان آور تشریح کرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از  روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، مهندس سید محمد علی جنانی گفت: هیئت وزیران در سال 68 در مصوبه ای، مشاغل پرستاری، بهیاری و کمک بهیاری را جزو مشاغل سخت و زیان آور عنوان کرد.

وی افزود: پرستاران، بهیاران و کمک بهیاران در موقع بازنشستگی 5 سال سنوات ارفاقی می گیرند و همچنین باید حداقل 20 سال سابقه خدمت تمام در شغل پرستاری را داشته باشند .
مهندس جنانی با بیان اینکه هیات محترم وزیران مصوب کرده بود که پرستاران برای بازنشستگی با توجه به مشاغل سخت وزیان آور باید دو سوم از 20 سال خدمت خود را  برای احراز بازنشستگی در شرایط فوق گذرانده باشند، اظهار داشت:  هیات عمومی دیوان عدالت اداری این مصوبه را در سال 96 لغو و اعلام کرد که تمام 20 سال خدمت در شغل پرستاری باید شرایط سخت و زیان آوری در آن لحاظ شده باشد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 231
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران