جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 446932 تاریخ : 1397/11/03-19:02:19
,17,
نباید به علت کاستی ها، اعتماد جامعه را نسبت به کیفیت کالاها تضعیف کنیم

معاون نظارت بر اجرای استاندارد:

نباید به علت کاستی ها، اعتماد جامعه را نسبت به کیفیت کالاها تضعیف کنیم

وحید مرندی مقدم در نشست سراسری آزمایشگاه های همکار که امروز در اتاق بازرگانی صنایع و معادن و کشاورزی ایران برگزار شد گفت: همه ما در مقابل سلامت مردم مسئول هستیم.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی سازمان استاندارد، وی بر قوی تر شدن انجمن آزمایشگاه های همکار در سراسر کشور تاکید کرد و افزود: از طریق انجمن می توان با دریافت نظرات و پیشنهادات به بسیاری از مشکلات فائق آمد.

معاون نظارت بر اجرای استاندارد با بیان اینکه نباید به علت کاستی ها، اعتماد جامعه را از نظر کیفیت کالا و خدمات از بین برد اظهار داشت: سازمان ملی استاندارد ایران با اعتماد به آزمایشگاه ها از هیچ مساعدتی برای تقویت این مجموعه دریغ نخواهد کرد و در متقابل با مشاهده هرگونه تخلف برخورد قاطع انجام می گیرد.

وی با اشاره به ضرورت تقویت آزمایشگاه های همکار برای به حداقل رساندن تخلف در آزمایشگاه ها ، گفت: در تلاش هستیم موضوع افزایش تعرفه های آزمایشگاهی را در شورای عالی استاندارد مطرح کنیم و پس از تصویب، تعرفه ها را متناسب با ارایه خدمات افزایش دهیم.

در این نشست، معاون نظارت بر اجرای استاندارد پاسخگوی سئوالات مطرح شده مسئولان آزمایشگاه های همکار حاضر در جلسه بود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 211
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران