در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 512109 تاریخ : 1399/02/14-11:53:03
,10028,10034,
ناکامی باند قاچاق مواد مخدر در مرزهای جنوب شرق

سردار رضایی خبر داد

ناکامی باند قاچاق مواد مخدر در مرزهای جنوب شرق

فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی، از ناکامی باند کلان قاچاق مواد مخدر و کشف دو تن و 306 کیلوگرم انواع موادمخدر در منطقه مرزی میرجاوه خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار قاسم رضایی، اظهار داشت: با انجام اقدامات گسترده اطلاعاتی، مرزداران استان سیستان و بلوچستان از فعالیت باند کلان قاچاق موادمخدر در منطقه مرزی میرجاوه مطلع شدند.

وی افزود: با اشراف اطلاعاتی مرزبانان، محل های تردد احتمالی قاچاقچیان شناسایی و برای رصد منطقه، تجهیزات الکترونیکی و اپتیکی با حساسیت ویژه ای مورد استفاده قرار گرفت که رادار موجود در نوار مرز، خودروهای قاچاقچیان را شناسایی کرد.

فرمانده مرزبانی ناجا تصریح کرد: مأموران با اجرای طرح مهار و مسدود کردن محورهای نفوذی، قاچاقچیان را در محاصره خود قرار داده و با استفاده از قانون به کارگیری سلاح و با رعایت اقدامات احتیاطی و تأمینی، اقدام به تیراندازی سنگین به سمت سوداگران مرگ کردند و قاچاقچیان که خود را در تنگنا می دیدند و توان مقابله با مرزبانان را نداشتند، با مخفی کردن محموله موادمخدر در دهانه ملندی، از محل متواری شدند.

سردار رضایی با بیان اینکه یک نفر از سوداگران مرگ دستگیر شد و تلاش برای دستگیری سایر قاچاقچیان در مرزها ادامه دارد، اظهار داشت: مرزبانان موفق شدند در پاک سازی محل درگیری ضمن توقیف دو دستگاه خودروی تویوتا، مقدار 2 تن و 306 کیلوگرم انواع موادمخدر شامل 2 تن و 70 کیلوگرم تریاک، 143 کیلوگرم حشیش، 60 کیلوگرم شیشه و 33 کیلوگرم سایر مواد مخدر را به همراه مقادیر قابل توجهی سلاح و مهمات کشف کنند.

فرمانده مرزبانی ناجا خاطرنشان کرد: مرزهای جنوب شرق، شرق و جنوبی کشور با حضور مرزبانان غیور، برای فعالیت قاچاقچیان مواد مخدر ناامن است و مأموران برای مبارزه با این پدیده شوم خانمان سوز، اجازه جولان به قاچاقچیان و باندهای کلان قاچاق مواد مخدر را در مرزهای کشور نخواهند داد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 184
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران