جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 521998 تاریخ : 1399/08/07-11:48:01
,15,10028,
میوه های بهشتی و جنگل و کویر عنوان این دو تمبر است

دو تمبر یادبود منتشر شد؛

میوه های بهشتی و جنگل و کویر عنوان این دو تمبر است

در راستای گسترش فرهنگ تمبر، شرکت ملی پست با همکاری شورای تمبر، دو تمبر یادبود «میوه های بهشتی» و «جنگل و کویر» چاپ و منتشر کرد.

به گزارش بانک و صنعتبه نقل ازروابط عمومی شرکت ملی پست، تمبر یادبود میوه های بهشتی که با استفاده از تکنیک گرافیک کامپیوتری شامل تصاویری از انجیر، زیتون، انگور، خرما و انار است، به صورت شش ضلعی و در پنج قطعه به ابعاد 10×15 سانتیمتر، تیراژ 50 هزار سری و به ارزش هر قطعه 18 هزار ریال منتشر شد.

تمبر یادبود جنگل و کویر نیز به صورت دو قطعه ای شامل تصاویری از جنگل های هیرکانی و کویر مرنجاب با استفاده از تکنیک گرافیک کامپیوتری و ابعاد 32×88 میلیمتر، تیراژ 50 هزار سری و ارزش هر قطعه 18 هزار ریال منتشر شد.

جنگل های هیرکانی در حاشیه? جنوبی دریای خزر و کناره شمالی البرز واقع شده که به دلیل قدمت طولانی، در میراث جهانی یونسکو ثبت شده است و کویر مرنجاب نیز در شمال شهرستان آران و بیدگل قرار دارد و یکی از مقاصد اصلی گردشگری به شمار می آید.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 205
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران