همراه بانک تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 520596 تاریخ : 1399/07/12-11:41:39
,17,4,
میلیون ها آمریکایی قادر به پرداخت کرایه خانه خود نخواهند بود

در ماه جاری میلادی؛

میلیون ها آمریکایی قادر به پرداخت کرایه خانه خود نخواهند بود

پاندمی کرونا باعث شده تا بسیاری از آمریکایی ها نتوانند درآمد کافی داشته باشند و در نتیجه نخواهند توانست در ماه جاری میلادی، اکتبر، کرایه خانه خود را بپردازند.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از سی ان بی سی، پاندمی کرونا باعث شده است تا بسیاری از آمریکایی ها نتوانند درآمد کافی داشته باشند و در نتیجه نخواهند توانست در ماه اکتبر کرایه خانه خود را بپردازند.

طبق مطالعات تحقیقاتی جدید شرکت مشاور بین المللی «استوت ریسوس رأس» 34 میلیون آمریکایی در معرض خطر تخلیه اجباری منزل خود هستند. در ماه سپتامبر از هر 6 مستأجر کرایه 1 نفر عقب افتاده بود. این الگو در ماه اکتبر هم تداوم خواهد یافت.

امیلی بنفر، متخصص حقوقی تخلیه و استاد میهمان حقوق در دانشگاه ویک فارست، می گوید: آمریکا با سخت ترین بحران مسکن در تاریخ خود روبرو شده است.

مستاجرانی که نمی توانند کرایه خود را پرداخت کنند به لطف دستورالعمل مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری آمریکا می توانند تا پایان سال در خانه های خود ساکن باشند. طبق این دستورالعمل تخلیه مستأجر به علت عدم پرداخت کرایه غیرقانونی اعلام شده است. با این حال بسیاری از صاحب خانه ها درخواست تخلیه اجباری مستأجران خود را به دادگاه ارائه کرده اند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 193
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران