صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518113 تاریخ : 1399/05/28-17:39:57
,15,
موزه ارتباطات بخشی از حافظه تاریخی و فرهنگی مردم ماست

مشاور رئیس جمهور:

موزه ارتباطات بخشی از حافظه تاریخی و فرهنگی مردم ماست

مشاور رئیس جمهور و رئیس مرکز بررسی های استراتژیک در جریان بازدید از موزه ارتباطات، این مجموعه را رسانه ای زنده و پویا برای برقراری ارتباط میان گذشته، حال و آینده توصیف کرد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، حسام الدین آشنا در این بازدید که صبح امروز با همراهی امیر ناظمی معاون وزیر ارتباطات و رئیس سازمان فناوری اطلاعات و حسن عمیدی سرپرست دفتر ارتباطات و امور بین الملل شرکت ملی پست انجام شد، گفت: این موزه نقش ماندگاری در تجسم خدمات ارتباطی دوران مختلف در حافظه تاریخی و فرهنگی ایرانیان می سازد.

وی افزود: تاریخ ارتباطات ایران از دوران باستان تاکنون در این ساختمان و بافت تاریخی به خوبی به نمایش گذاشته شده و این مجموعه توانسته برای علاقه مندان موضوع ارتباطات، فضای آموزنده و مفیدی فراهم نماید.

رئیس مرکز بررسی های استراتژیک ریاست جمهوری با قدردانی از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برای تأسیس این موزه ادامه داد: موزه ارتباطات یک موزه پویا و زنده است که توانسته به خوبی ارتباط میان گذشته، حال و آینده این سرزمین را تجسم کند و در معرض دید عموم بگذارد.

مشاور رئیس جمهور با اظهار امیدواری از رفع شرایط بحرانی شیوع ویروس کرونا و راحت تر شدن امکان بازدید از موزه ها، اضافه کرد: امیدوارم دانش آموزان و نسل جوان ما از این طریق بتوانند به خوبی با گذشته فرآیندهای ارتباطی کشور آشنا شوند و از این فرصت ارزشمند برای یادگیری و آموزش بهره ببرند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 200
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران