در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 515677 تاریخ : 1399/04/18-13:48:43
,17,
موافقت دولت با پرداخت 32 هزار میلیارد تومان بدهی به تامین اجتماعی

شریعتمداری خبر داد:

موافقت دولت با پرداخت 32 هزار میلیارد تومان بدهی به تامین اجتماعی

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: هیات دولت با پرداخت 32 هزار میلیارد تومان بدهی به سازمان تامین اجتماعی، زمینه اجرای همسان سازی حقوق بازنشستگان این سازمان را فراهم کرد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، محمد شریعتمداری اظهارداشت: هیات دولت با پیشنهاد وزارت تعاون مبنی بر واگذاری 32 هزار میلیارد تومان سهام شرکت های دولتی برای پرداخت بدهی خود به سازمان تامین اجتماعی موافقت کرد به این ترتیب دست سازمان برای اجرای همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی باز شد.

وی افزود: بر اساس مصوبه هیات دولت که با پیشنهاد مشترک وزارتخانه های تعاون و امور اقتصادی و دارایی صادر شد، بخشی از سهام دولت در 9 شرکت مهم دولتی به سازمان تامین اجتماعی واگذار خواهد شد.
وزیر تعاون تاکید کرد: سازمان تامین اجتماعی متعهد است با اتکای به این منابع جدید، ظرف مدت کوتاهی و در ماه های آینده نسبت به اجرای طرح همسان سازی و متناسب سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی اقدام کند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 193
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران