در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 512200 تاریخ : 1399/02/15-12:43:43
,17,11,
موافقت اتحادیه اروپا با وام 7میلیارد یورویی فرانسه به اِیرفرانس

موافقت اتحادیه اروپا با وام 7میلیارد یورویی فرانسه به اِیرفرانس

دیده بان نظارت بر رقابت تجاری اتحادیه اروپا امروز (دوشنبه) با کمک 7 میلیارد یورویی دولت فرانسه به شرکت هواپیمایی دولتی ایرفرانس موافقت کرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعتبه نقل ازنیویروک تایمز، کمیسیون اروپا ضمن تایید این خبر اعلام کرد که کمک مذکور می‌تواند به منظور تعدیل شوک اقتصادی ناشی از پاندمی کرونا، برای این شرکت نقدینگی فراهم کند.

شرکت‌های هواپیمایی سراسر اروپا پس از زمین‌گیر شدن پروازهایشان به دلیل شیوع کووید-19 برای بیش از یک ماه، بدنبال دریافت کمک و بسته‌های نجات دولتی هستند.

«مارگارت وستاگر» کمیسر اروپا در امور رقابت‌های تجاری و بازرگانی در بیانیه ای این کمک مالی را تایید کرد.

کمیسیون اروپا بر اهمیت ایرفرانس با بیش از 300 هواپیما برای اقتصاد فرانسه تاکید کرد و بار دیگر نقش این شرکت را در بازگرداندن شهروندان در راه مانده به فرانسه و انتقال تجهیزات پزشکی یادآور شد.

این نهاد اروپایی در بیانیه خود اعلام کرده است که این کمک حمایتی در قالب وام با تضمین دولتی در اختیار ایرفرانس قرار خواهد گرفت.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 197
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران