جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 446613 تاریخ : 1397/11/01-14:36:24
,5,
مهم‌ترین رویداد صنعت توزیع برق کشور برگزار می‌شود/ معرفی برترین نوآوران صنعت توزیع برق

آغاز به کار هفتمین کنفرانس منطقه‌ای سیرد از فردا؛

مهم‌ترین رویداد صنعت توزیع برق کشور برگزار می‌شود/ معرفی برترین نوآوران صنعت توزیع برق

در مراسم افتتاحیه کنفرانس منطقه ای سیرد، آثار برتر سومین جشنواره نوآوری شرکت های توزیع برق سراسر کشور نیز معرفی خواهند شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از وزارت نیرو، کنفرانس منطقه‌ای سیرد به عنوان بزرگترین و مهمترین گردهمایی متخصصان صنعت توزیع برق کشور فردا (سه‌شنبه) با حضور محمودرضا حقی‌فام معاون هماهنگی توزیع توانیر برگزار می شود.

این کنفرانس که تاکنون شش دوره آن پشت سرگذاشته است، در هفتمین دوره خود مقالاتی را در شش محور دریافت کرده است.
بر اساس گزارش دبیرخانه این کنفرانس، در مجموع 650 مقاله به دبیرخانه کنفرانس ارسال شده است که از این میان 176 مقاله پذیرفته شد. از این رو قرار است که در این کنفرانس دو روزه، 132 مقاله در قالب پوستر و 44 مقاله به صورت شفاهی ارائه شود.
این مقالات در محورهای تجهیزات شبکه، کیفیت برق و EMT، بهره‌برداری، کنترل، منابع پراکنده انرژی و بهینه‌سازی مصرف (کاهش تلفات)، برنامه‌ریزی و توسعه شبکه و مباحث اقتصادی در کسب و کار توزیع، تجدید ساختار و بازار برق به دبیرخانه کنفرانس سیرد ارسال شده است.
خاطرنشان می سازد که در مراسم افتتاحیه کنفرانس منطقه ای سیرد،  آثار برتر سومین جشنواره نوآوری شرکت های توزیع برق سراسر کشور نیز معرفی خواهند شد.
دبیرخانه جشنواره نوآوری شرکت های توزیع نیروی برق سراسر کشوردرخصوص جزئیات این رویداد اعلام کرد:  پس انتشار فراخوان، در مجموع 157 اثر به دبیرخانه ارسال شد که در نهایت 53 اثر در 7 محور مورد قبول هیات داوران قرار گرفت.
پس از بررسی در نهایت 15 اثر در 5 محور حائز رتبه های اول تا سوم شدند و در دو محور باقی مانده، هیات داوران هیچ اثری را شایسته احراز رتبه ندانستند.
بر اساس این گزارش، کنفرانس منطقه ای سیرد فردا (سه شنبه) درتهران و سالن خلیج فارس پژوهشگاه نیرو برگزار خواهد شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 209
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران