در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518884 تاریخ : 1399/06/14-15:58:28
,15,10028,
منطقه 6 شهرداری، منطقه غیرحضوری می شود

در مسیر تهران هوشمند

منطقه 6 شهرداری، منطقه غیرحضوری می شود

طی تصمیمی با هدف برنامه تهران هوشمند، منطقه 6 شهرداری تهران به عنوان پایلوت طرح "منطقه غیرحضوری" شهرداری انتخاب و برنامه ریزی هایی لازم برای عملیاتی کردن آن انجام شد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران، در نشستی که روز 12 شهریور، با محوریت طرح منطقه غیرحضوری برگزار شد، تورج فرهادی شهردار منطقه 6 در گفتگو با محمد فرجود، مدیرعامل این سازمان ابعاد مختلف این طرح و همچنین پهنه بندی هوشمند شهری را بررسی کردند.
به گفته مدیرعامل سازمان فاوای شهرداری تهران، در گام اول این مسیر، شهروندان به طور تدریجی قادر خواهند بود نزدیک به 80 درصد از سرویس های شهری را بدون نیاز به مراجعه حضوری به شهرداری ها و با استفاده از درگاه های الکترونیک و میز خدمت و دفاتر خدمات الکترونیک شهر دریافت نمایند.
با هدف اجرای این طرح، کارگروهی متشکل از نمایندگان دو مرکز و با اولویت دو حوزه درآمد و شهرسازی به پیگیری اجرای این طرح خواهند پرداخت.
همچنین موضوع تصمیم گیری در خصوص پهنه بندی هوشمند شهری، محور دیگر این جلسه بود که پس از تبادل نظرهای صورت گرفته، ناحیه 1 منطقه 6 به عنوان پهنه هوشمند شهری به صورت آزمایشی انتخاب و پروژه هایی برای عملیاتی شدن مشخص و معرفی شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 193
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران