تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 312281 تاریخ : 1396/10/05-19:43:17
,5,
منافع توزیع سوخت از طریق شرکت‌های صاحب‌نشان عاید مصرف کنندگان می‌شود

منافع توزیع سوخت از طریق شرکت‌های صاحب‌نشان عاید مصرف کنندگان می‌شود

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمان اجرای طرح ایجاد شرکت‌های زنجیره‌ای توزیع سوخت را حمایت از حقوق مصرف کنندگان فرآورده‌های نفتی دانست.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، جعفر سالاری نسب در دیدار با محمدرضا پور ابراهیمی، نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: با اجرای این طرح، مردم بر اساس خدمات ارائه شده انتخاب خواهند کرد که از کدام جایگاه توزیع کننده سوخت خدمات بگیرند و این موضوع ما را به استانداردهای جهانی نزدیک خواهد کرد.

وی تصریح کرد: موضوع طرح ایجاد شرکت‌های زنجیره‌ای توزیع سوخت به طور جدی مطالعه شده است و سرانجام اجرا می‌شود و این طرح بیشترین منفعت را نیز نصیب مصرف کنندگان فرآورده های نفتی خواهد کرد.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس در این دیدار نیز بر لزوم ارتقای کیفیت خدمت رسانی به مردم استان تاکید کرد و خواستار ارائه جزئیات اجرای طرح شرکت‌های زنجیره‌ای توزیع سوخت شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 202
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران