از جیب آینده صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 514779 تاریخ : 1399/04/02-09:34:49
,1,
منابع سپرده ای بانک صادرات ایران از 256 هزار میلیارد تومان فراتر رفت

قائم مقام مدیرعامل:

منابع سپرده ای بانک صادرات ایران از 256 هزار میلیارد تومان فراتر رفت

قائم مقام مدیرعامل بانک صادرات ایران گفت: منابع سپرده ای بانک صادرات ایران با همت همه مدیران و کارکنان این بانک در پایان سه ماهه اول سال 99 از 256 هزار میلیارد تومان فراتر رفت.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، رضا صدیق اظهار کرد: منابع سپرده ای این بانک با تحقق بیش از 173 درصد اهداف سه ماهه اول سال 99، از هدف مورد انتظار، فراتر رفته که نتیجه همدلی و همکاری کارکنان بانک و در راستای اهداف ابلاغی رقم خورده است.
عضو هیئت مدیره بانک صادرات ایران افزود: این بانک با رعایت نرخ های مصوب شورای پول و اعتبار و بانک مرکزی، ارائه انواع محصولات بانکی را در راستای جذب بیشتر منابع ارزان قیمت سرلوحه کار خود دارد به نحوی که نرخ رشد سه ماهه منابع ارزان قیمت بانک صادرات ایران در پایان خرداد سال جاری نسبت به اسفند سال گذشته 22 درصد افزایش یافته و 128 درصد هدف مورد نظر را محقق کرده و بر کاهش قیمت تمام شده پول نیز تاثیر مطلوبی داشته است.
صدیق در عین حال تحقق بیش از 214 درصد اهداف اعتبارات اسنادی بانک را در این مدت، نشانه توجه ویژه این بانک به تسهیل جریان فعالیت های اعتباری در بنگاه های اقتصادی برشمرد و گفت: طرح های مهم و ارزشمند بانک صادرات ایران از جمله طرح «طراوت» در گره گشایی از تنگناهای مالی واحدهای تولیدی و ترویج منش نسیه فروشی و فروش اعتباری نقش موثری داشته و با برنامه های جامع تری همچنان دنبال خواهد شد.
قائم مقام بانک صادرات ایران با اشاره به سودآور شدن این بانک در پایان سال 98، تصریح کرد: حمایت از بخش های مختلف اقتصادی و تولیدی کشور به ویژه بخش های آسیب دیده از کرونا همچنان ادامه خواهد یافت.
وی همچنین در بازدید از سه شعبه «خیابان خرمشهر»، «شهید شیرانی» و «دلپذیر» در مدیریت شعب منطقه شمال تهران، ضمن بررسی شاخص های عملکرد منابع، مصارف و مطالبات این شعب، از زحمات انجام شده کارکنان قدردانی کرد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 198
!تسهیلات شما آماده است اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران